Spoločnosť Apple už finišuje s prípravami úplne nových produktov, medzi, ktoré by mal patriť napríklad 12″ MacBook Air s retina displejom prípadne 12″ iPad Plus. Doteraz nebolo známe, kedy by sme tieto produkty mohli vidieť aj na vlastné oči, no zdá sa, že najnovší Keynote sa už pomaly blíži. Informujú o tom celosvetové weby!

Február alebo marec

Práve počas jedného z týchto dvoch mesiacov, by malo Apple uskutočniť ďalší event, na ktorom by sme sa okrem nových produktov mohli dozvedieť aj presný dátum vydania Apple Watch. Podľa francúzskeho magazínu iGen.fr by sa mala ďalšia konferencia uskutočniť niekedy počas februára. Tento magazín nám ponúkol, dokonca aj presný dátum, ktorý hovorí o 24. tohto mesiaca. 9to5mac.com sa však nestotožňuje s týmto tvrdením a podľa jeho informácií bude ďalšia Keynote o mesiac neskôr, v marci a my súhlasíme.

- Reklama -

 Naposledy sa vo februári konala konferencia ešte v roku 2006 a to nebol na svete ani prvý iPhone, takže to bolo naozaj dávno. Pokiaľ sa pozrieme na uplynulé roky zistíme, že v marci sa konalo omnoho viac konferencií a tak je viac než pravdepodobné, že Apple ostane pri svojej súčasnej tradícii. Pokiaľ by mal teda zdroj 9to5mac.com blízky Apple pravdu, nový mediálny event tu máme začiatkom marca!

MacBook Air 12" a iPad Pro 12" - svetapple.sk
MacBook Air 12″ a iPad Pro 12″ – svetapple.sk
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.