Dnes ti prinášame aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ide o aplikácie, ktoré sú za iných okolností platené. Práve preto ťa ešte predtým, než sa do toho pustíme, chceme upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

Power Hover

Klasická hra, v ktorej jazdíš na hoveri, a prechádzaš jednotlivé levely. Hra nepatrí ku grafickým špičkám, ale za to je vcelku chytľavá. Teraz máš možnosť si ju stiahnuť zadarmo namiesto pôvodných 3,99€!

- Reklama -
‎Power Hover
‎Power Hover
Developer: Oddrok Oy
Price: $3.99+

OddPlanet

V tejto hre budeš viesť osamelé dievčatko cez nepriateľské prostredie na cudzej planéty a pomôcť jej prežiť. Ona sa podelí o svoje pocity a myšlienky. Pripravte sa na skúsenosti atmosférické zvuky, hudbu v stereu a stretnete fascinujúce tvory v tejto krásne graficky spracovanej hre. Pôvodne hra stála 0,99€.

‎OddPlanet
‎OddPlanet
Developer: Piotr Krol
Price: Free+

Blockr – Privacy, Media and Ad Blocker for Safari

Blockr je pokročilé blokovanie obsahu pre Safari v iOS 9. Za pomoci Blockr môžeš blokovať webový obsah, ktorý ťa hnevá a otravuje. Blockr podporuje blokovanie reklám a chráni tvoje súkromie. Aplikácia pôvodne stála 0,99€.

The app was not found in the store. 🙁

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]