Dnes ti prinášame aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ide o aplikácie, ktoré sú za iných okolností platené. Práve preto ťa ešte predtým, než sa do toho pustíme, chceme upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

SelfieX – Automatic Back Camera Selfie

SelfieX je aplikácia, ktorú ocení každý človek, ktorý rád fotí selfie. Aplikácia totižto prináša rozne nastavenia, ako napríklad jas, kontrast, či vyváženie farieb a tým môžeš svoju fotku priviesť do dokonalosti, priamo pri jej fotení. Aplikácia pôvodne stála 0,99€.

- Reklama -

We Maps

Táto aplikácia, je pochopiteľne mapa, ktorá ponúka aj verziu pre Apple Watch. Taktiež je možné prezerať si ulice pomocou Street View. Aplikácia pôvodne stála 6,99€.

‎We Maps
‎We Maps
Developer: Rage Box
Price: Free+

ACDSee Camera Pro

Aplikácia ACDSee Camera Pro spraví z tvojho mobilu takmer profesionálny fotoaparát. Aplikácia podporuje RAW formát, nastavenie ISO, live efekty a množstvo ďalších funkcii. Pôvodne stála 4,99€.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]