Dnes ti prinášame aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ide o aplikácie, ktoré sú za iných okolností platené. Práve preto ťa ešte predtým, než sa do toho pustíme, chceme upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

Magic Launcher Pro – Launch anything Instantly

Po prvom spustení aplikácie automaticky zistí, aké aplikácie máte vo svojom iPhone nainštalované. Následne môžeš jednoducho pridávať aplikácie, kontakty, alebo systémové nastavenia. V prípade kontaktov si navyše môžeš vybrať aj to, či má jeho stlačenie priamo telefonovať na daný kontakt, alebo ti ponúkne ponuku dostupných telefónnych čísiel, či e-mailových adries.

- Reklama -

Pridané odkazy môžeš navyše triediť aj do skupín, a tak si vo widgete vytvorenom pomocou aplikácie Magic Launcher Pro vytvoriť zložky aplikácií, či kontaktov. Rýchlo tak môžeš mať prístup k súkromným kontaktom, alebo ku skupine pracovných kontaktov. Nechýba ani možnosť pridania priameho odkazu na internetovú stránku. Ak teda často používaš niektoré internetové stránky, môžeš na ne mať namiesto ikony medzi aplikáciami odkaz priamo vo widgete Magic Launcher Pro, ktorý pôvodne stál 2.99€, ale teraz je úplne zadarmo.


Phoenix Photo Editor

Phoenix Photo Editor je jednoduchá a prehľadná fotografická aplikácia. V aplikácii môžeš dodatočne upraviť Geolokáciu, kde si na mape pomocou prstu zvolíš miesto, ktoré chceš pridať k fotke. Skvelá je aj funkcia Color Splash umožňujúca vybrať oblasť, ktorú chceš zachovať farebnú a zvyšok urobí čiernobielo. Užitočné je tiež tlačidlo späť, ktoré ti dovolí ísť krok po kroku až k originálu. Táto funkcia u mnohých editorov chýba, alebo dovoľuje vymazať iba všetky úpravy naraz. Aplikácia pôvodne stála 0.99€.

‎Phoenix Photo Editor
‎Phoenix Photo Editor
Developer: Ilya Kuznetsov
Price: $0.99+
  • ‎Phoenix Photo Editor Screenshot
  • ‎Phoenix Photo Editor Screenshot
  • ‎Phoenix Photo Editor Screenshot
  • ‎Phoenix Photo Editor Screenshot
  • ‎Phoenix Photo Editor Screenshot

Data Control – Manage Data Usage in Real Time

Data Control je aplikácia, ktorá bude riadiť objem prenesených dát iPhone. Sledovaním využitia dát, ti aplikácia umožní zvoliť príslušný dátový program od svojho poskytovateľa. Následne vytvorí rôzne štatistiky používania mobilných dát, ale aj WiFi. Data Control monitoruje využitie dát zo samotného zariadenia a nie je závislá na nastaveniach či prihlásenie do webovej stránky vášho poskytovateľa, čo je veľkou výhodou. Aplikácia pôvodne stála 0,99€.

- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here