Innocent Silicone Solo Loop

Tento remienok som začal testovať približne pred dvoma týždňami a môžem povedať, že som si ho mimoriadne obľúbil. Je spracovaný z príjemného a pružného silikónu, ktorý sa nijako „nezošúcha“.

Azda najväčším benefitom Innocent Silicone Solo Loop je hrúbka a ľahkosť. Dobre sa s ním športuje a takisto pracuje na počítači (vôbec nemám potrebu, dávať si ho dole). Podrobnejšiu recenziu prinesiem v nasledujúcich dňoch, no už teraz vám ho môžem s čistým svedomím odporučiť. K dispozícii sú 3 veľkosti a štyri farebné prevedenia. Cena začína na 24,99€.

Innocent Steel Loop

V jednoduchosti je krása. V štandardom balení Apple Watch nájdete silikónový športový remienok. Ak však preferujete kovové materiály a prémiové spracovanie, mali by ste siahnuť po Innocent Steel Loop.

K dispozícii je v siedmych farebných prevedeniach a kúpiť si ho môžete na všetky veľkosti zariadenia. Pripínanie je vyriešené magnetom, takže si ho ľahko prispôsobíte pre svoje zápästie. Cena je 39,99€.

Innocent Classic Buckle Band

Pre fanúšikov kožených výrobkov je pripravený Innocent Classic Buckle Band v rôznych farebných prevedeniach. Kvalitný materiál odolá každodennému použitiu a ideálnu veľkosť si prispôsobíte pomocou kovového zapínania. Výhodou tohto koženého remienku je, že sa vám pod ním nebude potiť ruka.

Innocent Classic Buckle Band si môžete kúpiť na všetky modely Apple Watch za cenu 39,99€.

Innocent Cosmos Band

Pokiaľ obľubujete masívnejšie spracovanie a prémiové materiály, Innocent Cosmos Band vám padne ako uliaty. Remienok je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a na výber je v striebornej a čiernej farbe (zvoľte podľa Apple Watch).

V zadnej časti sa nachádza mohutný systém upevnenia a veľkosť si môžete prispôsobovať pomocou pridávania a odoberania jednotlivých článkov bez akýchkoľvek nástrojov. Cena za Innocent Cosmos Band začína na 99,99€ a za tieto peniaze dostanete solídny kus príslušenstva, ktorý vám poslúži na niekoľko dlhých rokov.

Spigen Rugged Armor Pro

Pre nadšencov adrenalínových športov, alebo aktivít, pri ktorých sú Apple Watch vystavované väčšiemu riziku poškodenia je tu Spigen Rugged Armor Pro v dizajnovom štýle hodiniek G-Shock (Casio). Výrobca použil jednovrstvové TPU, ktoré sa postará o fantastickú ochranu voči nárazom, pádom či škrabancom.

Spigen Rugged Armor Pro je k dispozícii v olivovo-zelenej farbe pre Apple Watch Series 4/5/6/SE vo veľkosti 44mm. Pokiaľ oň máte záujem, pripravte si 29,99€.

Prečítajte si tiež  Stiahni si nové pozadia z iOS 10 a macOS Sierra!

V prípade, že vám z tohto výberu nepadlo nič do oka, navštívte stránku Innocent Store a pozrite si celú ponuku remienkov. Pri nákupe nad 39,99€ dostanete poštovné zadarmo.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJinnocentstore
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.