Pokiaľ si chcete zaobstarať kvalitný kancelársky softvér, prípadne platnú licenciu na operačný systém Windows od spoločnosti Microsoft, využiť by ste mali predvianočné zľavy na Godeal24. Práve vďaka nim sa dokážete dostať ku cenovo dostupnému softvéru ešte dnes. Ušetríte desiatky, či dokonca stovky eur.

Microsoft Office je svetovo najpopulárnejší softvér zameraný na produktivitu. Pokiaľ si ho chcete nainštalovať na Mac, nie je to žiaden problém. Jeho verzia Microsoft Office Home & Business 2021 sa dá dnes zaobstarať len za 49,25 €, čo je v porovnaní s pôvodnou cenou ďaleko presahujúcou čiastku 200 € mimoriadne výhodné.

Rovnako si, ale môžete vybrať aj Microsoft Office Professional 2021 pre počítače s operačným systémom Windows. Za túto verziu zaplatíte dokonca ešte menej, len 25,25 €. Ani v jednom prípade už od vás spoločnosť Microsoft nebude požadovať žiadne poplatky, alebo predplatné!

Microsoft Office kúpite až s 90 % zľavou 

Vďaka operačnému systému Windows 11 Professional budete pri práci na svojom počítači rýchlejší, produktívnejší a taktiež budete ešte viac v bezpečí.

Hoci sa štandardne predáva za 199 €, v rámci vianočného výpredaja ho môžete získať lacnejšie, len za 13,25 €. Nebudete na to dokonca potrebovať ani žiadne zľavové kódy.

A ak sa vám to zdá stále veľa, za 8,25 € si môžete kúpiť aj starší Windows 10 Professional a neskôr zadarmo prejsť na Windows 11.

Časovo limitovaná ponuka. Doživotná licencia na Windows za TOP cenu

Prečítajte si tiež  MEGA akcia: Windows 10 či Office 2021 môžete získať skoro zadarmo. Systémy stoja doslova pár eur

Balíček Windows + Office získate so 62 % zľavou s kódom: GG62

Až 50 % zľava na ďalšie produkty Windows s kódom: GG50

Viac PC nástrojov za skvelé ceny 

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy: service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -