Pokiaľ si chcete kúpiť Office 365 prostredníctvom oficiálneho obchodu Microsoft Store, po uplynutí 30-dňovej bezplatnej skúšobnej doby zaplatíte viac ako 69,99 eur ročne. Ešte horšie to je, ale vtedy, keď chcete získať doživotnú licenciu. V závislosti od edície vás môže vyjsť jedna platba aj na 439,00 eur, čo je extrémne vysoká cena.

Kde kúpiť doživotnú verziu balíka Microsoft Office?

Zdroj: GoDeal24

Dobrou správou ale je, že existuje alternatíva, vďaka ktorej ušetríte. Spoločnosť Godeal24 vám poskytuje 100 % originálny balík Office, pričom vy si sami môžete vybrať, či chcete edíciu z roku 2019, alebo 2021. Cenové rozdiely sú minimálne.

Ak si napríklad kúpite Office 2021 a jeden počítač, stáť vás to bude navždy iba 25,61 €. V prípade výberu staršej verzie Office 2019 potom cena klesá na 24,59 €. Ušetriť však viete vtedy, ak kúpite viacero licencií súčasne. Podeliť sa o ne môžete napríklad so svojimi kolegami, rodinou či priateľmi.

V takomto prípade môže cena za Office 2021 klesnúť až na 13,52 €, zatiaľ čo za Office 2019 zaplatíte iba 11,99 €. Samozrejme, bavíme sa o jednotnej cene za počítač.

Naše odporúčanie: Doživotná licencia pre Microsoft Office za 11,99 €

Microsoft Office pre Mac s -62 % zľavou. Použite kód: GG62

Skvelou správou je aj to, že zľavy sa netýkajú iba balíka Office. Ak by ste chceli originálnu licenciu pre operačný systém Windows 10 Pro, na Godeal24 ju zoženiete už za 7,42 eura. Pri kúpe novšieho Windowsu 11 sa potom cena vyšplhá na stále príjemných 10,24 eura. Do pozornosti však dávame, že v súčasnosti je stabilita a kompatibilita lepšia pri Windowse 10. Dokonca ho používa aj väčšie množstvo ľudí. Kúpa staršej verzie teda môže dávať ešte zmysel.

Prečítajte si tiež  Získajte MS Office 2021 v akcii "Späť do školy" už od 13 €. Operačný systém Windows 11 začína na 10 €

Windows za perfektné ceny: Ponuka je časovo limitovaná 

Až -62 % zľava na balíky Windows + Office. Použite kód: GG62

Až – 50 % zľavy na ďalšie produkty Windows. Použite kód: GG50

Windows licencia
Zdroj: GoDeal24

Godeal24 je profesionálny internetových obchod s rozsiahlym katalógom 100 % zaručených a legálnych digitálnych licencií. Kvalitný softvér môžete vďaka tomu získať s viac ako 80 % zľavou. Zaujať by vás preto mohli nie len obľúbené operačné systémy Windows a kancelársky balík Office, ale aj praktickejší softvér pre počítače a mobilné nástroje, ako napríklad séria IOBIT, softvér Ashampoo, Disk Drill a mnohé iné.

Ďalšie počítačové nástroje: Najlepšie produkty za najlepšie ceny 

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.