Nový rok je tu a spolu s ním by ste mali vykročiť tou správnou nohou aj do svojej práce. Ak chcete byť čo možno najproduktívnejší, teraz si môžete kúpiť tie najlepšie softvérové aplikácie na svete s doživotnou licenciou za super ceny. Vďaka zimnému výpredaju na GoDeal24 kúpite výhodne nie len operačný systém Windows, ale aj balík kancelárskych nástrojov MS Office. Platí to aj pre počítače Mac.

V tomto prípade si môžete zaobstarať licenciu Microsoft Office Home&Business 2021, ktorá prináša známe programy, ako Word, Excel, Powerpoint či Outlook bez nutnosti ďalších platieb po kliknutí na tento odkaz už za 49,89 € (cena platí po zadaní zľavového kódu: MAC62). Pôvodná cena balíčka sa pohybovala na úrovni takmer 300 €. A nie je to všetko.

Ak náhodou chcete Microsoft Office Professonal 2021 pre operačný systém Windows, môžete ho kúpiť ešte výrazne lacnejšie, pretože po kliknutí na tento odkaz sa predáva len za 26,75 € (cena platí po zadaní zľavového kódu: MAC62). Predajca hovorí o časovo limitovanej ponuke a zároveň sľubuje, že vám ku celému nákupu aj nastavovaniu poskytne plnohodnotnú online podporu. A ak chcete získať viac softvérových produktov s našimi kódmi za výhodné ceny, pokračujte nižšie.

Ušetrite až 62 % na Microsoft Office (zľavový kód „MAC62„)

Okrem balíkov kancelárskych nástrojov MS Office kúpite veľmi výhodne aj operačný systém Windows 11 Professional. Namiesto toho, aby ste zaň platili plných 199 €, ho totiž po kliknutí na tento odkaz môžete mať za 13,55 € (cena platí po zadaní zľavového kódu: MAC50). Jeho súčasťou sú aj rôzne AI funkcie, ktoré vám zjednodušia váš každodenný život.

 Veľké zľavy na Windows (zľavový kód „MAC50„)

Prečítajte si tiež  Apple predáva repasovaný iPhone XS od 699$ (za cenu iPhonu 11).

Balík Windows + MS Office so zľavou až 62 % (zľavový kód „MAC50„)

Ďalšie nástroje pre Mac za super ceny 

Až 50 zľavy na ďalšie produkty Windows (zľavový kód „MAC50„)

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy: service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -