Microsoft Office je balík nástrojov, ktorý používajú ľudia po celom svete. Už dekády patrí tento softvér medzi špičku a určite sa to nezmení ani v blízkej budúcnosti. Pokiaľ chcete maximalizovať svoju produktivitu, Microsoft Office 2021 Pro teraz kúpite za extrémne výhodnú cenu. Programy ako Word, Excel, PowerPoint či Outlook môžete mať po kliknutí na tento odkaz už za 25,25 € vďaka výpredajom na Godeal24.

A pokiaľ používate počítač od Apple s operačným systémom macOS, aj v tomto prípade viete nádherne ušetriť. Špeciálna verzia balíka Microsoft Office Home & Business 2021, ktorá je prispôsobená pre túto platformu už nestojí 299 €, ale po kliknutí na tento odkaz iba 58,69 €. Keďže ide o doživotnú licenciu, táto voľba sa jednoznačne oplatí.

Získajte až 90 % zľavu na MS Office 

Okrem kancelárskych balíkov si za veľmi výhodné peniaze môžete zaobstarať aj originálnu licenciu na operačný systém Windows 11 Professional, vďaka čomu sa konečne zbavíte svojho pirátskeho softvéru, ktorý nemusí byť vôbec bezpečný. Namiesto originálnej ceny 199 € však Windows 11 Pro kúpite na Godeal24 po kliknutí na tento odkaz už za 13,25 €. Vďaka novému AI asistentovi bude práca so systémom ešte jednoduchšia.

Originálnu licenciu na Windows získate od 6,8 €

Zadajte kód „MAC62“ a získajte až 62 % zľavu na balík 

Prečítajte si tiež  iPhone 15 môže prísť až v piatich verziách. Apple nám možno predstaví špeciálny model Ultra

Až 50 % zľava na ďalšie produkty s kódom „MAC50

Ďalšie PC nástroje za skvelé ceny

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy: service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -