Po celom svete sú v súčasnosti k dispozícii akcie Black Friday, v rámci ktorých môžete získať rôzne produkty za neuveriteľne lákavé ceny. Výnimkou nie je ani softvér, ktorý predáva e-shop GoDeal24. Práve jeho Black Firday výpredaj vám umožní kúpiť si doživotné licencie na Windows, alebo Office za neuveriteľne výhodnú cenu. Platí to aj pre používateľov platformy Mac.

Tak napríklad, ak si kúpite Microsoft Office (Home & Business 2021) dostupný na platforme macOS, nemusíte zaň zaplatiť plných 249 €, ale po kliknutí na tento odkaz len 42,99 €. Vďaka tomuto získate doživotný prístup ku programom Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Teams a OneNote bez akýchkoľvek ďalších skrytých, alebo mesačných poplatkov. A nie je to všetko.

Ak vlastníte počítač s operačným systémom Windows Microsoft Office Professional 2021 môžete mať ešte výrazne lacnejšie. Práve na tejto platforme zaň po kliknutí na tento odkaz zaplatíte iba 24,24 €. A ak sa rozhodnete pre Office spolu so svojimi priateľmi, alebo kolegami, zaobstarať si môžete aj balík licencií na päť počítačov, za ktorý zaplatíte po kliknutí na tento odkaz dokopy len 74,24 (iba 14,85 € / na počítač).

Veľkou výhodou nakupovania na GoDeal24 je tiež to, že prebieha úplne automaticky cez internet. Na e-mail vám príde aktivačný kód na softvér, ktorý si dopredu stiahnete. Je to maximálne rýchle a jednoduché. Pozrite si aj ďalšie ponuky, medzi ktorými nájdete doživotnú licenciu na Windows 10 už za 8,24 € a veľa ďalšieho.

 Kúpte si Microsoft Office až s 90 % zľavou  

Okrem iného si môžete za fantastickú cenu kúpiť aj Windows 11 Professional. Aj tento operačný systém je v lákavej 90 % zľave, pričom ho získate po kliknutí na tento odkaz už za 11,24 €. Rovnako ako pri MS Office viete aj v tomto prípade nakúpiť viac kusov za výhodnejšie ceny. Majte plnohodnotnú licenciu a vyhnite sa problémom, ktoré číhajú pri pirátskych verziách načierno stiahnutých z internetu. Veď je to len pár eur…

Prečítajte si tiež  iPhone 14 Pro Max vs RED kamera za 50 000 €. Výsledok vás šokuje

Windows 10 môžete mať za menej ako 10 €

Efektívny balík Windows + Office môžete mať so 62 % zľavou. Stačí zadať zľavový kód „GG62

Až 50 % zľava na ďalšie produkty Windows a Office. Stačí zadať zľavový kód „GG50

 Viac PC nástrojov za skvelé ceny 

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy: service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -