Na stránkach Apple sa objavili dva nové „Your Verse“ príbehy. Jeden sa týka hudobnej skupiny Youband a druhý Jasona Halla, ktorý založil cyklistický program v Detroite.

„Your Verse“

Na oficiálnych stránkach Applu sa objavili nové dva Your Verse príbehy, ktoré ukazujú rôznych ľudí a ich príbehy, v ktorých pri svojej každodennej práci využívajú iPad. Ide o zaujímavý spôsob ako podporiť predaje ipadu bez toho, aby bolo potrebné vyzdvihovať jeho parametre.

Youband

Prvý z príbehov je o Čínskej hudobnej skupine Youband založenej Lukom Wangom a petrom Fengom. Práve títo dvaja muzikanti používajú k tvorbe svojej hudby iPad na zachytávanie rôznych zvukov, napríklad tečúcej rieky, kvapkaní vody či zvonenia zvonov. K spracovaniu a mixovaniu týchto zvukov následne využívajú rôzne aplikácie ako napríklad iMaschineMusic StudioiMPC a mnoho ďalších.

yaoband
Youband – svetapple.sk

Jason Hall

Druhým z používateľov iPadu pri svojej jedinečnej práci je Jason Hall, zakladateľ cyklistického programu „Detroit Slow Roll“. Pre Jasona je používanie iPadu každodenná rutina, pretože vďaka nemu organizuje rôzne akcie, plánuje cyklotrasy,  komunikuje s ostatnými organizátormi, alebo sleduje počasie. K týmto úkonom používa aplikácie ako napríklad vstavaný Kalendár či Mail. Z aplikácií tretích strán sa v jeho príbehu objavil Facebook Pages ManagerPenultimatePhoaster či Prezi.

jasonhall
Jason Hall – svetapple.sk

Apple opäť predstavilo istý druh reklamy, v ktorej nepovažuje za podstatné to akými presne parametrami iPad disponuje ale to akými emociami na svojho používateľa pôsobí.

Prečítajte si tiež  Prvé dojmy z AirPods 3. Pozrite si niekoľko videí, ktoré vám ich ukážu do detailu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here