/* Header banner */

Chceli by ste si kúpiť najdrahší produkt od Apple a zaplatiť za neho zlomok ceny? Existuje jedna možnosť, ktorou je fake iPhone XS Max. Jeho cena je len 190$ čo je oproti plnej sume 1449$ skoro 8 krát menej. Nie je ani zďaleka rovnaký, pozrite si porovnanie.

Fake iPhone XS Max za 190$

Pre niekoho môže byť fake iPhone XS Max lákadlom, pre iného zase odstrašujúci príklad. Jedno je ale jasné, telefón s dizajnom asi najdrahšieho smartfónu na svete môže byť zaujímavý. Fake iPhone XS max by ste vo vypnutom stave rozoznali od originálu asi iba veľmi ťažko. Totožný dizajn, farba a taktiež balenie sú dobrým lákadlom nie len pre ľudí, ktorým nevadí používať zle fungujúci plagiát ale aj pre podvodníkov, ktorí ho môžu predávať ako originál.

Znalec sa ale samozrejme nenechá oklamať už po prvotnom zapnutí, pretože displej nie je celkom edge-to-edge aj keď sa tak tvári. hoci je hore „obľúbený“ výrez, dole je medzera medzi koncom displeja a hranou zariadenia dosť hrubá. Na druhú stranu je to asi jediná vec, podľa ktorej sa dá na prvý pohľad fake od originálu skutočne rozoznať.

Fake iPhone XS Max za 190$ vs. originál za 1449$ - svetapple.sk
Fake iPhone XS Max za 190$ vs. originál za 1449$ – svetapple.sk

Horšie ovládanie, veď ide o Android

Hoci sa používateľské prostredie hodnoverne tvári ako obľúbený operačný systém od Applu, iOS. Nie je ním. Je to len prezlečený Android v téme, ktorá iOS kopíruje. Vizuálne ho minimálne veľmi odbré pripomína, či respektíve napodobňuje, no po funkčnej stránke je okamžite vidieť rozdiel. Ikonky aplikácií či nápisy sú síce rovnaké avšak už také prechody medzi nimi nefungujú tak dobre.

Všimnite si napríklad efekt po otvorení aplikácie „Nastavenia“. Vôbec nie je plynulý, skôr okamžitý a nepôsobí to tak ako iOS. Fake iPhone XS Max je skrátka stále len lacnou napodobeninou za $190 a s originálom za $1449 sa nemôže ani len porovnávať. Otázne ale ostáva, či jeho originál skutočne stojí za skoro 8 násobok ceny.

/* Interscroller mobile ad 300x600 */

zdroj: YouTube

Prečítajte si tiež  Dnešná dávka bezplatných aplikácií|11.08.2016
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

2 KOMENTÁRE

  1. Autor članku zakomplexovane decko ktore nevie absolutne nič o mobilnom svete 😀 chlapec ai mysli, že android v 200€ kopii, ktora nema ani oficialneho vyrobcu a pravdepodobne ide proti právu ako takom, je rovnaky ako v napr Pixeli, Oneplus atd… To, ze si extremne chudobny a nevies si dovolit vlajkovu lod od Androidu, nevies ako funguje konkurencia a v škole si stískaš ten tvoj ošuchany iphone 7 v najnišej konfiguracii, ale vidiš, že bohatśí ludia maju nadupane stroje, 2k amoledy, rychlo nabijania, ovela rychlejsi system, menej bugov, vidis tie fotky co z nich lezu, tak sa rozhodnes , ze skopcis neake video, kde neznama firma vyrobi 200€ sracku, kde samozrejme kaslala na optimalizaciu a s najväčšou demenciou napišeš “ jasne ved sa jedna o Android“ kludne sa možme stretnut, dam ti do ruk Oneplus 7pro, dogrcas sa aj poseres, cely apple svet prechadza na Oneplus 7pro koli rychlosti a optimalizacii.. iphonisti hodiny neveria vlastnym očiam ( do youtubu napiš „apple sheep unboxes Oneplus 7pro“ https://youtu.be/sy8FnKhfm5U ) ludia s iphonami zistia ako vyzera rychlost az po poriadnom Androide.. takych videi je milion, zisti si kde je konkurencia a nepiš zakomplexovane sračky

    • Celý Apple Svet prebieha na OnePlus 7 Pro, lebo ho jeden chlap otváral na videu? Keby celý Apple svet prešiel na toto zariadneie asi by bolo najpredávanejšie na svete, tak prečo nie je? A iPhone 7 za 200€ teda v ruke v škole nežmolím a keby tak aj čo? Každým rokom aktualizujem na najnovší iPhone takže momentálne je to iPhone XS 256GB (keďže ťa to evidentne veľmi zaujíma). Tak isto sa stretávam s Androidmi od konkurencie a veľa krát produkty skôr pochválim ako skritizujem (hoci ich nemám práve v láske). No a v neposlednom rade článok ukazuje predovšetkým to, ako môže vyzerať kópia za zlomok ceny originálneho zariadenia. Áno je pomalšia, lebo beží na Andoride. Ale to je jediná veta, ktorej si sa chytil. To, že Android má omnoho viac problémov ako iOS je všeobecne známe a potvrdzujú to aj štatistiky a záujem zákazníkov prejsť z Andoridu na iOS (a nie naopak). Neviem teda o čo sa pokúšaš ale ak ti náš článok tak veľmi zdvihol tlak a vyhodil ističe, otvor si prosím Android fórum a komentuj si tam. Ďakujeme…

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here