Game of Thrones je v súčasnej dobe jeden z najsledovanejších televíznych seriálov na svete. Jeho príbeh si obľúbili milióny používateľov po celom svete a každá jedna séria dokáže prekvapiť pozoruhodnou zápletkou a zvratom istých skutočností tak, že si svojich divákov drží už od roku 2011. Tento rok sa dočkáme ďalšej, v poradí už 7. série a máme sa na čo tešiť. Jej premiéra na HBO je pripravená na 16.7.2017.

Nová séria Game of Thrones

Pravdepodobne aj najsledovanejší televízny seriál súčasnosti – Game of Thrones – sa pochválil novou fotkou, ktorá nám prezradila to, kedy sa dočkáme prvého dielu nasledujúcej 7. série. Myslím, že aj medzi našími fanúšikmi svetapple.sk sa nájde obrovské množstvo takých ľudí, ktorí nevynechali jediný diel, a tak je celkom na mieste, keď o tom takýmto spôsobom informujeme.

- Reklama -

16.7.2017 ti teda odporúčame byť pripravený, aby si novinku videl medzi prvými. Hoci stále máme dosť času, daný čas prejde rýchlo, veď to poznáš. Počas tejto doby nás ale určite budú tvorcovia zásobovať rôznymi zaujímavými videami, ktoré budú navnaďovať na novú sériu Game of Thrones.

Už dnes také videá existujú. Sú síce len dve, no zaujímavé na nich je to, že nie sú vôbec konkrétne. Najmä to na Facebooku. Je to tajomné video, ktoré ťa ale určite zaujme svojim spracovaním a naznačí, o čom bude ďalšia séria. Tak čo, tešíš sa na 7. sériu Game of Thrones? My veľmi!

 

GoT FB Live: Fear The Winter

DRACARYS!Type FIRE in the comments to reveal the #GoTS7 premiere date.

Uverejnil používateľ Game of Thrones Štvrtok 9. marca 2017

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here