Universal začalo s vysielaním predpremiéry svojho nového filmu Steve Jobs, ktorý mal už od začiatku natáčania pomerne veľké problémy, nakoľko sa mu vzoprela bývala manželka Steva Jobsa a neskôr aj takmer každý pracovník spoločnosti Apple, ktorý však film ani len nevidel. Nevadí, aj napriek problémom sa nakoniec do kín dostal a zožal veľkú slávu. Dokonca sa tu hovorí o nominácii na Oskara!

Rekordné tržby za tento rok

Nový film Steve Jobs dokázal nemožné a vďaka skvelému príbehu a samozrejme skvelým scénam z prostredia Apple dokázal zarobiť za prvý víkend viac, ako akýkoľvek iný film za celý rok 2015. V 4 kinách v New Yorku a v Los Angeles totiž zarobil neskutočných 520 942$ čo v priemere zanemená 130 326$ za dva dni na jedno kino. Wow! Tomuto sa hovorí famózny výkon. To ale nie je všetko. Film je vraj taký dobrý, že už dnes sa šepká o nominácii na Oskara.

- Reklama -

A ako je to s tou pravdivou stránkou snímku? Steve Jobs vraj nie je úplne presný, no Jobsa zachytáva takmer presne a to potvrdil aj napríklad Steve Wozniak, ktorý mal vraj pocit, počas niektorých scénok, ako by bol súčasťou filmu. Za úspech gratulujeme. Film sa začne s premiérou ukazovať v našich kinách už 12.11.2015!

Steve Jobs - svetapple.sk
Steve Jobs – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.