Apple produkty sú fenoménom dnešnej doby asi rovnako, ako aj hra Minecraft, ktorá za svojich niekoľko rokov existencie dokázala niečo, čo žiadna iná hra doposiaľ nie. Určite ste ju už hrali a vyskúšali ste jej potenciál. Pozrite sa však na niečo, čo ste si ani nemysleli, že je možné urobiť. Áno postaviť iPhone až taký problém nie je ale to aby po kliknutí na Power button reálne fungoval už asi trošku problém bude!

Funkčné Apple produkty v Minecrafte

Skupinka mladíkov z YouTube kanála EliteClubSession, vytvára Apple produkty, ktoré však nezostanú len klasickými stavbami z kociek ale dodajú im aj funkcie, pri ktorých reálne fungujú. je tu napríklad taký „gigantický“ iPhone, ktorý sa dá po odomknutí (ako ináč posunutím „slide to unlock“ tlačidla) normálne používať, aj keď mu to možno o niečo dlhšie trvá. Na tomto zariadení dokonca fungujú aj hodinky. Aby však toho nebolo málo, tento iPhone nie je jediným funkčným zariadením, ktoré títo maniaci v Minecrafte postavili. Medzi ich vytvory patrí aj napríklad MacBook Air, iMac či iPod! Pozrite sa sami, no zatvorte si ústa aby vám do nich nevletela mucha! 😉

- Reklama -Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.