Apple predstavilo nové iPhony ešte 9. septembra. Tieto zariadenia okamžite dostali celý svet a spoločnosť stihla svoje oficiálne stránky aktualizovať behom niekoľkých minút po skončení konferencie. To je naozaj fantastické a veľmi si ceníme, že si Apple dáva záležať aj na internetovej stránke veci. Čo sa ale snaží na jednej strane, na strane druhej úplne zabúda. Od predstavenia iPhonov prešlo 13 dní a na Slovensku a ani v Česku o iPhonoch na oficiálnych stránkach nenájdeme ani len zmienku!

Apple stránky Slovensko

To, že by Apple bolo pozadu v určitých krajinách so svojimi stránkami ešte stále vieme pochopiť. Predsalen nemôže venovať všetok svoj čas a energiu, aby pár hodín po predstavení nových produktov boli informácie dostupné po celom svete (aj keď by sme si to asi priali). Ide tu však o niečo iné. Spoločnsoť totiž ani dva týždne po konferencií nepridalo na stránky na Slovensku a dokonca ani v Česku ani jedno slovo o niektorom z rady nových produktov. Len pripomíname, že v Česku majú dokonca aj Apple Online Store. Dúfajme, že to v spoločnosti čo najrýchlejšie upravia. Dovtedy budeš musieť čítať náš magazín aby si sa informoval o tom, o čom ťa neinformuje spoločnosť 😛

- Reklama -

Snímka obrazovky 2015-09-22 o 19.43.00

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here