Apple Watch začínajú byť čím ďalej tým viac populárnym zariadením. Spoločnosť s nakúsnutým jablkom v logu totiž spolupracuje aj s inými spoločnosťami na tom, aby vytvorila rôzne edície svojho produktu a jedna z takýchto edícií je nazvaná po prestížnej firme Hermes, ktorá dodávala kožené náramky pre Apple Watch. Vznikla edícia nazvaná ako Apple Watch Hermes, ktorú bolo možné zakúpiť len na vybraných miestach. Po novom ale bude možné zakúpiť náramky aj samostatne. 

Hermes budú dostupné aj samostatne!

Koža k Apple Watch sadne, najmä ak je brúsená a spracovaná prestížnou spoločnosťou Hermes. To ale znamená aj fakt, že nejde o práve najlacnejšiu záležitosť. Samotné hodinky s takýmto pútkom a špeciálnym balením stoja vyše $1000 , čo pre niekoho môže byť veľa a pre niekoho len suma, pri ktorej mávne rukou. Každopádne ak už máš Apple Watch a chceš originál náramok Hermes, budeš mať možnosť!

- Reklama -

Spolupráca medzi firmami totiž najnovšie vyústila do ďalšej fázy, kedy budú exkluzívne náramky dostupné aj bez toho, aby bolo nutné si kúpiť aj Apple Watch. Predaj začne 19.4.2016, teda už o pár týždňov a človek si bude môcť vyladiť svoje hodinky exkluzívnym koženým náramkom.

Hermes - svetapple.sk

Samozrejme nebude to len tak. Tak ako nie sú Apple Watch Hermes lacná záležitosť, ani náramky ako také nezoženieš práve lacno. Cena by mala začínať niekde na úrovni $299, teda asi ako základná hliníková edícia Apple Watch s nylónovým pútkom a končiť až pri sume $699, čo je mesačná výplatná páska nejedného Slováka. Upozorňujeme, že sumy sú uvedené len za samotný náramok a nie za hodinky!

To sa zdá až príliš predražené a my súhlasíme. Samozrejme ale, že cenovej politike rozumieme. Napríklad aj automobilky predávajú svoje vozidlá podstatne drahšie ako ich konkurencia len preto, lebo je to jednoducho prémiová značka. To isté platí aj o samotnej firme Apple. iPhone sa predáva s takmer 60% maržou, ale keďže je Cupertinsky gigant preslávený prémiovými produktmi, ľudia si ho kúpia bez akýchkoľvek problémov. Ak máš teda záujem o Hermes, vydrž pár týždňov a budeš ich môcť zohnať originál od Apple.

Ak by si chcel niečo podobné, no nemáš 300 až 700 dolárov na kúsok luxusne opracovanej kože, odporúčame navštíviť Ččnske stránky s príslušenstvom, kde náramok podobnej kvality zoženieš asi za 1/10 originálnej sumy!

Hermes - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.