Nie je žiadnou novinkou, že popredné vývojárske štúdiá na poli videoherného priemyslu prinášajú kvalitné zážitky aj na platformu mobilných zariadení. Najnovším prírastkom v digitálnom obchode App Store sa už čoskoro stane počin NieR Re[in]carnation od Square Enix.

Napriek tomu, že séria NieR nepredstavuje žiadny globálny ošiaľ, v hráčskej komunite sa univerzum teší obrovskej popularite. Tvorcovia sa preto pokúšajú okúsiť vody mobilného gamingu a najnovší NieR sa preto presunie z počítačov a herných konzol na smartfóny.

Titul s podnázvom Re[in]carnation predstavuje voľne dostupný free to play spin-off NieR série. Okrem vynikajúceho vizuálu sa dočkáme aj pútavého príbehu, ktorý sa priamo viaže na udalosti z pôvodných AAA hier.

Hra je momentálne v štádiu predregistrácie, do ktorej sa môžete zapojiť v tomto odkaze. Ak tak urobíte, získate bonusový obsah do hry úplne zadarmo. Momentálne sa počet predregistrovaných hráčov vyšplhal na 300 000, čo nie je vôbec zlé číslo.

Hra NieR Re[in]carnation dorazí na iOS už o necelý mesiac, konkrétne 28. júla 2021. Čo hovoríte na pripravovaný doplnok známeho herného univerza Vy?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -