Spoločnosť Apple uskutoční už o 5 dní ďalší mediálny event, na ktorom predstaví okrem predpokladaného MacBooku Air s 12″ retina displejom, aj hodinky Apple Watch s množstvom nových aplikácií i funkcií. Mnohí z vás však už určite neviedia vydržať a chcú si vyskúšať ovládanie hodiniek. Žiaden problém, žijeme v 21. storočí. Využite interaktívne náhľady cez stránku watchware.com!

Interaktívne aplikácie

Apple Watch majú byť elegantné a užívateľsky veľmi jednoduché hodinky, ktoré by malo zvládnuť aj 6-ročné dieťa. To je taktiež jeden z dôvodov, prečo je Apple také prísne na svojich vývojárov a žiada od nich aby svoje aplikácie odovzdali čo najrýchlejšie ako je to možné. Jednoducho, Apple nechce aby sa do hodiniek dostalo niečo, čo by sa do nich dostať nemalo a chce mať pod kontrolou úplne všetko!

Vďaka novej stránke http://watchaware.com/watch-apps máte dnes jedinečnú možnosť prezrieť si niektoré aplikácie. Interaktívne demo vás všetkými 26 aplikáciami prevedie veľmi rýchlo a vy získate prehľad o tom, ako budú hodinky fungovať behom niekoľkých minút. Ide o skvelú a jednoduchú stránku, tak na čo ešte čakáte?

Apple Watch -svetapple.sk
Apple Watch -svetapple.sk

Zdroj: appadvice.com

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.