Trend Emoji ikoniek stále rastie a ľudia ich používajú stále radšej a radšej. Výsledok toho je napokon taký, že v Apple predstavili AniEmoji, respektíve animovaných smajlíkov, ktoré budú vedieť vyobraziť tvoj výraz tváre či vyčítať to, čo hovoríš a následne to premeniť do animovanej formy. Je to taká geniálna hlúposť ale poteší. Pre tých, ktorí ale nebudú mať iPhone X sa už chystá ďalšie veľké prekvapenie. V iOS 11.1 by mali prísť stovky nových smajlíkov!

iOS 11 a nové Emoji

Nové Emoji ikonky pribudnú do iOS 11 už o niekoľko týždňov s príchodom verzie iOS 11.1, ktorá je momentálne u vývojárov na bata testovaní. Verzia by okrem noviniek ako napríklad vylepšenie Apple Pay pre platby zo zariadenia do zariadenia mala priniesť aj opravu obrovského množstva chýb, ktoré prináša súčasná 11.0.2. Apple by sa mal ale pohrať ešte s niečim. S jednou veľmi dôležitou vecou. Sú ňou samozrejme Emoji ikonky, ktoré všetci tak moc milujeme. Unicode 10 bude teda súčasťou budúcej väčšej aktualizácie iOS.

- Reklama -

Na nižšie uvedenom obrázku budeš môcť vidieť niekoľko z ikoniek, na ktoré sa môžeš tešiť. Nie sú ale ani zďaleka všetky. Podľa slov autorov ich budú stovky. Bude to teda veľmi príjemé vylepšenie našich konverzácií. Tešíš sa už na túto novinku alebo ťa trend Emoji nijako nenadchol a nepoužívaš ich?

Emoji - svetapple.sk

Emoji - svetapple.skEmoji - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.