Apple včera pomerne nečakane vypustilo novú aktualizáciu mobilného operačného systému iOS, konkrétne verziu 8.1.2, ktorá má za úlohu vyriešiť niekoľko chýb, no hlavne jednu chybu, ktorá spôsobovala, že sa vám z vášho iPhonu mohli vymazať zvonenia, ktoré ste si zakúpili pomocou iTunes Store.

Chyba so zvoneniami

Hneď po aktualizácií na predošlú verziu iOS 8.1.1 sa začalo sťažovať viac používateľov na to, že im z ich zaradení zmizli zvonenia, ktoré si riadne zakúpili cez iTunes Store. Išlo hlavne o používateľov, ktorí mali stiahnutých hneď viacej zvonení (pokiaľ sa pozrieme na cenu zvonenia 1,29 €, určite by to nikoho nepotešilo). Nová aktualizácia je teda určená predovšetkým pre používateľov, ktorí mali spomínaný problém so zvoneniami, no vzhľadom na fakt, že opravuje aj množstvo iných chýb či bugov, odporúčame, aby si ju stiahli všetci. Aktualizácia je samozrejme ako ináč zadarmo, a jej veľkosť predstavuje približne 20 Mb (môže sa líšiť vzhľadom na zariadenie). Pokiaľ ste patrili medzi niekoľkých nešťastníkov, ktorým zvonenia z iPhonu poprípade iPadu bezdôvodne zmizli, Apple pre vás pripravilo špeciálnu webovú stránku, ktorá vám pomôže s tým, aby sa vám prinavrátili späť! www.itunes.com/restore-tones 

- Reklama -
iOS 8.1.2 - svetapple.sk
iOS 8.1.2 – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.