Spoločnosť Apple ešte oficiálne nevydala iOS 8.2, ale to vôbec nevadí, keďže nám pomaly odhaľuje, čo uvidíme v jeho nástupcovi, iOS 8.3. Dnes odkrýva druhú beta verziu, ktorá dostala veľmi podstatné rozšírenie Siri. Okrem iného samozrejme opravuje chyby a opäť raz zlepšuje stabilitu!

iOS 8.3 beta 2

Apple už úpenlivo pracuje na iOS 8.3 a dnes vydáva jeho druhú beta verziu, určenú vývojárom, v ktorej opäť raz odhaľuje niektoré novinky, ktoré nás vo veľkej aktualizácii budú čakať. Len tak pre informáciu, spoločnosť stále nevydala ani iOS 8.2, ktorá je však už takmer tu, keďže jej predstavenie sa spája s príchodom hodiniek Apple Watch, pre ktoré má prakticky priniesť podporu. Nová aktualizácia prináša naozaj zaujímavé zmeny, ktoré určite potešia hlavne mnohých používateľom Siri!

- Reklama -

Nová aktualizácia prináša napríklad rasovú diverzitu pre Emoji ikonky, no čo je určite omnoho zaujímavejšie, sú nové jazyky, ktorými sa naučila rozprávať hlasová asistentka Siri. Nie, nebudeme vás zbytočne napínať. Žiaľ, slovenčinu ani češtinu v novej bete stále nenachádzame, zato však Apple zaisto poteší Rusko, Dánsko či Holandsko. Celkovo do Siri pribudlo až 8 nových jazykov a Apple ukazuje, že skutočne pracuje na celosvetovom rozšírení Siri!

Siri - svetapple.sk
Siri – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.