Ako dlhoročný požívateľ iOS som si za ten čas už tak nejak zvykol používať svoj iPhone v naozaj každej situácií a využívať jeho funkcie naplno. Napríklad taký budík je azda jedna z najdôležitejších vecí, aká je pri rannom rituáli vstávania potrebná a bez nej by sa mohlo stať, že by si zaspal do práce či školy, čo by nebolo príjemné. Preto ju používam tak ako ty vo veľkom. Avšak iOS 8 obsahuje zrejme chybu, ktorá umožní,  že ťa budík ráno nezobudí!

iOS 8 chyba

Neviem ako na iných zariadeniach ale na mojom iPhone 6 Plus, na ktorom mám nainštalovanú najnovšiu verziu iOS 8 sa dlhodobo vyskytuje chyba, ktorá mi občas pekne naštrbí program. Budík sa síce zapne, no žiaľ hrá tak slabo, že ho často krát nepočujem a ak sa zobudím tak až na 3-4 pesničku, ktorú mám nastavenú na playliste. Táto chyba je samozrejme len drobnosť, lebo podľa toho čo som zistil je potrebné len nastaviť pred spaním hlasitosť naplno, no aj tak určite nepoteší.

- Reklama -

Apple by mohlo argumentovať tým, že stačí nastaviť hlasitosť, a nejde o chybu, keďže len chce aby si si navolil intenzitu zvuku prenikajúceho do rozosneného mozgu sám. Avšak ja s týmto nesúhlasím a myslím si, že by mal budík v iOS 8 jednoducho hrať úplne naplno. Predsa len sa človek skôr zobudí keď jeho iPhone naozaj hrá nahlas ako keď si hrá len sám pre seba, čo povieš? Nemáš podobný problém?

iOS 8 budík - svetapple.sk
iOS 8 budík – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.