iPhone 2G Skin na všetky súčasné modely!

0
iPhone 2G Skin na všetky súčasné modely!

Pri pohľade na staré fotky produktov Apple z čias Steva Jobsa môžeme sem tam pociťovať určitú nostalgiu. Od predstavenia prvého iPhonu už ubehlo 11 rokov a to je predsa len doba, počas ktorej sa toho vo svete stihlo čo to pomeniť. Navyše mnohí z nás s iPhonom vyslovene vyrastali a pripomenúť si niekedy aký bol v minulosti naozaj stojí za to. Spoločnosť ColorWare si to uvedomuje a presne preto predstavuje kolekciu fólií, pomocou ktorých premeníš svoj súčasný iPhone na ten z roku 2007.

Špeciálna fólia

Pokiaľ ťa zaujal text vyššie, prezradíme ti viac, ako si môžeš svoj telefón jednoducho prerobiť na retro verziu. ColorWare pri svojom návrhu použila len najkvalitnejší 3M vinylový materiál, ktorý poskytuje farby matnú čiernu (pre spodnú, kedysi plastovú časť iPhonu) a striebornú, kovovú (ktorá má pripomínať hliníkové telo). Práve pre použitie 3M fólie je aplikácie ešte jednoduchšia. Jedná sa totižto o jedného z najkvalitnejších výrobcov tohto materiálu. Samotná firma k svojmu novému produktu dodáva:

„Pred viac ako 10. rokmi spoločnosť Apple predstavila svoj revolučný iPhone. Tento produkt zmenil všetko pre majiteľov mobilných telefónov. Firma jednoducho zmenila celý trh s mobilnými zariadeniami. Spoločnosť ColorWare by chcela vyzdvihnúť túto historickú udalosť tým, že ponúkne limitovanú edíciu fólie originálneho iPhonu.“

Pokiaľ sa ti tento nápad zapáčil, je dosť dôležité dodať, že firma ponúka svoje produkty prakticky pre všetky súčasne ponúkané iPhonu. Je tu teda iPhone 7/8, iPhone 7/8 Plus a tiež iPhone X. Samozrejmosťou je ako už bolo vyššie uvedené dvojfarebné prevedenie samotnej fólie. Cena bola zatiaľ stanovená na $19 za kus. Táto cena však platí len pre USA. Európa si bude musieť chvíľu počkať.

Je zaujímavé, ako sa dokážu firmy držať histórie pre svoj vlastný profit, no na druhej strane toto nie je len zaujímavý biznis nápad ale pomerne lacné riešenie ako si zoštylizovať naozaj originálny iPhone, ktorý na ulici len tak neuvidíš. Boli tu už úpravy, ktoré zasahovali priamo do tela zariadenia. Hovorilo sa o Retro iPhonoch. Stáli však stovky dolárov a čakalo sa na ne v radoch mesiacov. V tomto prípade zaplatíš len $19 a fóliu si aplikuješ sám behom niekoľkých minút. Ak ťa to zaujalo viac, navštív oficiálne stránky výrobcu na tejto adrese.
iPhone X - svetapple.sk

iPhone X – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk