iPhone 6S Black Gold, áno aj to už existuje.

0

Ľudia sú v dnešnej dobe veľmi radi, keď môžu vybočiť z pravidelného mainstreamu a konečne prísť s niečim originálnym. Dôkazom je aj spoločnosť Karalux sídliaca vo Vietname, ktorá prezlečie tvoj klasický iPhone 6S do farby Black Gold. Nepôjde však len o farebný náter ale pôjde o zmes dvoch skutočne drahých látok vďaka čomu bude výsledok pomerne zaujímavý.  

iPhone 6S Black Gold

Apple sa s čiernou farbou definitívne rozlúčil v roku 2013, keď predstavil iPhone 5S, na ktorom ju nahradila vesmírna šedá, teda Space Gray. Mnohým verzia Black chýba a keď sa pozeráme na následujúce video, ani sa im nečudujeme. Je totiž pravda, že taká čisto čierna farba by iPhonu 6S sadla naozaj skvele. Tento náter však nie je len tak jednoduché získať a rovnako tak to nie je ani práve lacné. O úpravu do farby Black Gold sa totiž stará luxusná Vietnamská spoločnosť Karalux, ktorá si za ňu pýta neskutočných 2300$.

Karalux však urobí viac ako len rozoberie iPhone a prestrieka ho na čierno. To by popravde mohla urobiť aj akákoľvek iná spoločnosť a cenovka by sa pohybovala maximálne v desiatkach dolárov. Vo Vietname poctivo namiešajú zmes 24 karátového zlata a taktiež ródia (ktoré je 6x drahšie ako 24 karátové zlato), čím dostanú práve tento vynikajúci odtieň. O tom, že takýto iPhone vyzerá minimálne fantasticky sa môžeš presvedčiť aj na záberoch nižšie aj keď popravde, je to pomerne drahá sranda!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk