iPod patril v roku 2001, medzi najrevolučnejšie produkty na trhu. Steve Jobs presadil myšlienku „1000 skladieb vo vrecku“ a úspešne predával jeden hudobný prehrávač za druhým. Dnes je však minulosťou. Klasický iPod tak ako ho poznáme už skončil. Môžeme si ho ale čiastočne vrátiť späť. iPod z Apple Watch môžete mať behom niekoľkých sekúnd. Stačí vám tento doplnok.

iPod z Apple Watch behom niekoľkých sekúnd

iPod z Apple Watch - svetapple.sk

Jednoduchý doplnok od spoločnosti Elago vám vytvorí iPod z Apple Watch jednoduchým nasunutím. Nie je to po prvý krát, čo sa výrobca rozhodol urobiť stojan pre Apple Watch s historickou tématikou spoločnosti Apple.

- Reklama -

Jeho tvorbou bol aj počítač Macinstosh, ktorý si môžete pamätať z pred asi dvoch rokov. Teraz však prišiel čas predstaviť niečo nové. V tomto prípade tu máme dizajn klasického iPodu. Ten je vytvorený z odolného silikónového materiálu.Jeho výhodou je hlavne to, že s hodinkami dokážete bezproblémovo manipulovať a nijakým spôsobom ich nepoškodíte. Pri plaste by tu riziko existovalo.

Bez patentového sporu

iPod z Apple WatchiPod z Apple Watch - svetapple.sk

Spoločnosť Elago samozrejme myslí aj na svoju bezpečnosť. Presne preto nikde na „stojane“ nenájdeme nápisy ako iPod prípadne originálne logo spoločnosti Apple.

Ochranné známky by firma nezapožičala a patentový spor by mala vo vrecku. Taktiež tvar nie je úplne rovnaký a týka sa to nie len „tela“ zariadenia ale aj jeho „kolieska“, ktoré má Apple patentované samozrejme tiež.

Na displeji môžete sledovať dátum a čas

iPod z Apple Watch - svetapple.sk
iPod z Apple Watch – svetapple.sk

Pokiaľ sa vám nepáčia hodinky Apple Watch, ktoré máte len tak pohodené na stole počas nabíjania, toto je ideálny spôsob ako ich trošku „upratať“. Púzdro je veľmi lacné, stojí iba 12,99€ a neobsahuj nabíjací kábel (použijete ten čo máte originál k hodinkám). Displej „iPodu“ bude ale tvoriť práve displej Apple Watch. Sledovať tak môžete kreatívne spracovanie dátumu a času.

Samotný stojan bude k dispozícii v dvoch verziách. Prvou je samozrejme šedá, ktorá by mala pripomínať striebornú z originálneho iPhonu. Druhou kombináciou je čierna a červená. Obe vyzerajú fajn, čo poviete?

zdroj: 9to5mac

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.