Aj napriek tomu, že dátum vydania nového Jablkového smartfónu je už dlhšie známy aj spolu s jeho začiatkom predaja, doposiaľ Apple nič nepotvrdilo. Teda až na dnešný deň, kedy odoslalo pozvánky na jeho Keynote, ktorý sa bude konať 9.9.2014!

9.9.2014

To je už dlhšie známy dátum predstavenia nového iPhonu 6. Aj napriek tomu, že ho už poznáme dlhšie, oficiálne Apple nič nepotvrdilo. Teda až na dnešný deň kedy rôznym zamestnancom spoločnosti, vrátane niekoľkých novinárov, rozposlalo pozvánky, na ktorých je len jeden dátum. Ide o spomínaný deviaty september, kedy možno uvidíme aj nový ipod Touch. Vďaka tomuto sa však sčasti potvrdila aj ďalšia informácia, a to, že nový iPhone sa začne predávať 19. septembra, teda dátum, ktorý podľa špekulácií vychádzal už dlhšiu dobu!

iphonelineup1
Otázne je momentálne to, či nám Jablková spoločnosť prinesie jeden alebo dva svoje najočakávanejšie smartfóny roka – svetapple.sk

„Keby sme mohli povedať viac“

Tak sa nesie slogan, ktorý nájdeme priamo na pozvánke. Zaujímavosťou je, že Apple sa rozhodlo dosť netradične predstaviť novú generáciu Jablkového smartfónu priamo v Coupertine konkrétne vo Flint Center. Celá konferencia sa bude konať o 10:00 miestneho času, teda u nás o 19:00. O akcií vás budeme samozrejme ešte bližšie informovať.

upload
Kompletný plagát – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.