Ako si nájdem to najlepšie poistenie?

Odpoveď na túto otázku je jednoduchšia, než by ste čakali. Ak si chcete nájsť najlacnejšie PZP, havarijné poistenie, cestovnú poistku či poistenie majetku, nemusíte chodiť do pobočiek poisťovní ani si prezerať ich webové stránky. Stačí využiť online porovnanie cien od Netfinancie.sk, vďaka ktorému si ľahko nájdete také poistenie, ktoré najviac zodpovedá vašim požiadavkám.

Celý proces poistenia online je veľmi jednoduchý. Do porovnávacej kalkulačky zadáte potrebné údaje a tá vám následne vygeneruje všetky dostupné ponuky, zoradené od najlacnejšej po najdrahšiu. Okrem ceny na zobrazenom prehľade uvidíte aj, aké pripoistenia každá ponuka zahŕňa a tiež si tu môžete preštudovať aj poistné podmienky a ostatné informácie. Keď si jednu z ponúk vyberiete, uzatvorenie poistenia aj online spôsobom dokončíte a všetky potrebné dokumenty vám budú doručené na vašu e-mailovú adresu, takže žiadne papierovačky. Posledným krokom je úhrada poistného, ktorú taktiež zrealizujete cez internet. Nové PZP tak môžete mať naozaj za pár minút, cestovné poistenie si zasa môžete vybaviť aj cestou na letisko.

Prečo je poistenie online správna voľba?

Pre každého je poistenie nutnosťou, ktorú by mal mať buď preto, lebo je to povinné, ako je to v prípade povinného zmluvného poistenia, alebo napríklad, keď chce chrániť svoje bývanie.

Porovnávacie kalkulačky sú také obľúbené z dôvodu, že pri výbere a uzatváraní poistenia strávite minimum času. Okrem toho má online porovnanie cien aj ďalšie výhody:

  • K dispozícii máte aj bezplatný klientsky servis, na ktorý sa môžete obrátiť v prípade akýchkoľvek problémov či otázok.
  • Služba poistenia cez internet vám je dostupná 24 hodín 7 dní v týždni.
  • Na stránke, kde si poistenie online vybavíte, nájdete okrem porovnávacích kalkulačiek aj ďalšie užitočné informácie. Môžete si tu prečítať množstvo praktických tipov a rád pri predaji a kúpe vozidla, dozviete sa, ako podať výpoveď poistenia, a nájdete tu aj veľa zaujímavých článkov.
  • Poistenie online je skutočne objektívne, v porovnaní nie je uprednostňovaná žiadna poisťovňa. Ponuky sú zoradené podľa konečnej výšky poistného.
  • Všetky ceny v porovnávacej kalkulačke sú konečné, neplatíte žiadne ďalšie poplatky ani navýšenia.
  • Pri uzatváraní poistenia online sú v bezpečí aj vaše dáta. Služba sa pri zbere, ukladaní aj spracovávaní osobných údajov riadi zákonom o ochrane osobných údajov. V neposlednom rade je celý proces zabezpečený aj technicky na základe bezpečnostného certifikátu.

Ak hľadáte spôsob, ako si nájsť najlacnejšie poistenie bez námahy a zbytočných papierovačiek, práve ste ho našli. Ušetríte nielen peniaze, ale aj čas a množstvo energie. A navyše nemusíte vôbec nikam chodiť.

Prečítajte si tiež  Učiteľ vyriešil hranie sa študentov na mobiloch originálnym spôsobom
Môže ťa zaujímať
- Reklama -