Steve Jobs prešiel počas svojho života rôznymi mylníkmi, ktoré ho naučili, že život niekedy nemusí byť fér a toto sa podpísalo aj pod jeho správaním. Steve v minulosti dostal výpoveď zo svojej vlastnej firmy, čo ho značne poznačilo do konca života. Generálnym riaditeľom sa následne stal John Sculley, ktorý dovtedy pracoval v spoločnosti Pepsi. Ten už film videl a svojim nadšením skutočne nešetril!

Pútavý a zaslúži si pochvalu!

Film, v ktorom budeme môcť už onedlho vidieť Steva Jobsa sa do kín dostane niekedy počas tohto mesiaca a okrem pár šťastlivcov a zamestnancov Apple, či Jobsových známych ho mal možnosť vidieť napríklad aj jeho dlhoročný nepriateľ John Sculley, ktorý po zhliadnutí nešetril pozitívnymi ohlasmi. Celé to vlastne veľmi jednoducho zhrnul do niekoľkých viet a nezabudol poznamenať, že film bol pútavý a zaslúži si pochvalu.

- Reklama -

Len tak mimochodom Sculley bol práve jeden z tých, ktorý v roku 1985 Jobsa z firmy definitívne vyhodili. Potom nastala “doba poklesu,” počas ktorej Jobs založil Next či odkúpil akcie Pixaru a v roku 1997 ho privolali naspäť do Apple, pretože spoločnosti chýbalo naozaj málo času do definitívneho krachu. 20. storočie bolo teda pre Apple veľmi zaujímavé. Vo filme z neho uvidíme pomerne veľa a my sa už nevieme dočkať!

Steve Jobs - svetapple.sk
Steve Jobs – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.