Apple má pravdepodobne jedny z najsledovanejších konferencií na svete. Netvrdíme, že na konferencie iných spoločností sa nikto nepozerá, no povedzme si na rovinu, akonáhle má svoju prezentáciu Apple, sledujú ju milióny ľudí. Niekedy sa ale predsa len stane, že aj ten najskalnejší fanúšik jednoducho nemôže a tak musí počkať na to, kým je konferencia dostupná na internete. Ona už dostupná je a ty si môžeš pozrieť to, ako Apple predstavilo nový iPhone SE, iPad Pro s 9,7″ displejom a tiež nové náramky pre Apple Watch!

Keynote je už na YouTube!

Keynote od Apple, ktorú sledoval celý svet si môžeš pozrieť už aj dnes v “repríze” priamo na populárnom YouTube. Všetko čo potrebuješ je asi hodinka voľného času a tiež odporúčame popcorn a nejaký chladený bublinkový nápoj, najlepšie Coca-Colu. Pokiaľ nemáš čas sledovať túto konferenciu celú hodinu, máme pre teba tiež celkom dobré riešenie.

Ľudia si totiž uvedomujú, že nie každého musí baviť polovicu Keynote počúvať reči o recyklácií a podobne, ktoré ho vôbec nezaujímajú. Veď povedzme si na rovinu, všetci sme celú Keynote čakali len na iPhone SE a väčší iPad Pro s 9,7″ displejom.

Presne preto nejaký šikovný YouTuber zostrihal celú konferenciu na príjemných 10 minút, kde nájdeš len tie najdôležitejšie veci. Príjemne sa teda usaď a sleduj, kratší záznam nájdeš pod tým originálnym, dlhším.

 

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here