Tento rok sme sa dočkali zaujímavých noviniek v oblasti iPadu, ktoré určite budú mať pozitívnu reakciu publika. Jednou z týchto noviniek je samozrejme iPadOS, ktorý má mnoho nových možnosti. Približuje sa iPad k MacBooku?

3Približuje sa iPad k MacBooku?

Dnes sme sa rozhodli priniesť komentár na tému populárneho tabletu od spoločnosti Apple a tak isto aj počítača. iPad je zariadenie, ktoré malo dlhodobo bližšie k iPhonu ako k MacBooku. Toto platilo prakticky vo všetkom od displeja až po operačný systém. Tento rok s príchodom iPadOS sa ale veci trochu zmenili.

Nie len nový operačný systém pre tento tablet ale iOS celkovo, sa čoraz viac približuje MacOS a ponúka možnosti, o ktorých by sme kedysi mohli iba snívať. Dá sa povedať, že oba produkty, iPad aj MacBook majú k sebe dnes už relatívne blízko a niekoho to môže zmiasť. Mám si kúpiť iPad alebo MacBook? Táto otázka nám chodí do redakčných správ čoraz častejšie.

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here