Apple vydá každoročne niekoľko reklám, v ktorých sa snaží propagovať svoje produkty čo najoriginálnejším spôsobom. Tieto reklamy bývajú fantastické a konkurencia sa im častokrát ani zďaleka nepribližuje. Práve preto sme sa rozhodli urobiť pre vás zoznam tohtoročných reklám, ktoré vydali v Coupertine. 

Prvý článok nájdeš tu!

- Reklama -

Druhý článok nájdeš tu!

Reklamy

Tohtoročné reklamy opisovali Vianoce či dokonca rodičovstvo. Našli sme si v nich každý to svoje, k čomu prispieva aj fakt, že na niektoré z nich si budeme ešte dlho spomínať. Vzhľadom na to, že sa pomaly ale isto blíži koniec roka sme sa rozhodli, že vám ukážeme všetky tohtoročné reklamy, ktoré vydala Jablková spoločnosť. Preto sa pohodlne usaďte a vychutnajte si niekoľko krátkych reklamných spotov, na ktoré si možno spomeniete opäť o rok!

Ešte pred tým než začneme si prosím vyberte jednu reklamu, ktorá na vás zanechala najväčší dojem a jej číslo zapíšte dole do komentárov. My následne jednotlivé čísla spočítame a vytvoríme anketu, ktorá vyberie najlepšiu Jablkovú reklamu roku 2014! 🙂

Reklamy tu budú v troch článkoch vzhľadom na ich počet. Víťazná reklama z každého článku postúpi do finále! 🙂

23. „Apple Watch-Reveal“

24. „Echoes“

25. „Apple Watch-Health and Fitness“

26. „iPhone 6 and iPhone 6 Plus – Seamless“

27. „Introducing iPhone 6 and iPhone 6 Plus“

28. „Duo“

29. „Perspective“

30. „Cameras“

31. „Huge“

32. „Introducing Apple Watch“

33. „The Evolution of Retina“

34. „Introducing iMac with 5K Retina display“

35. „Reservations“

36. „Gamers“

37. “ Voice Text“

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.