Microsoft Office je jedným z najpopulárnejších balíkov na zvýšenie produktivity, ktorý dokázal poraziť všetkých konkurentov. Ľudia si ho často sťahujú v neoficiálnych bezplatných verziách, ktoré však môžu obsahovať vírusy a tým sa určite chcete vyhnúť. Ak sa teda pýtate, kde kúpiť originálny a lacný Microsoft Office, máme pre vás odpoveď.

Vo vianočnom výpredaji Godeal24 môžete získať širokú ponuku softvérových produktov za skvelé ceny. Napríklad Microsoft Office 2021 Pro tu kúpite už za 24,25 €, čo je samo osebe perfektná čiastka. Ak však budete chcieť ušetriť ešte viac, existuje možnosť kúpy väčšieho množstva kusov, vďaka čomu sa môže cena znížiť len na 13,05 €. Stačí keď sa dohodnete s rodinou, priateľmi alebo kolegami, prípadne im softvér podarujete pod stromček.

Po dokončení nákupu je potrebné stiahnuť balík Office na oficiálnej webovej stránke spoločnosti Microsoft a potom použiť zakúpený licenčný aktivačný kód, ktorý vám Godeal24 pošle mailom. Aktivácia je teda jednoduchá a zvládne ju každý.

vianoce
Zdroj: GoDeal24

Originálny MS Office 2021 už za 13,05 €

Microsoft Office pre počítače MAC

Vianočné výpredaje na Godeal24 ponúkajú lacné originálne operačné systémy Windows, ako napríklad najpoužívanejší Windows 10 Pro len za 7,25 €. Ak si kúpite balík Windows 10 Pro v dvoch kusoch, tak vás každá licencia vyjde len na 6,12 € / PC.

Časovo obmedzená ponuka: Originálny Windows 10 Pro od 6,12 !

Prečítajte si tiež  Windows 11 si začne rozumieť s iPhonom. Tešiť sa môžete na podporu iMessage

62 % zľava na balíky Windows + Office (použite kód: „GG62„)

Až 50% zľava na ďalšie produkty Windows! (použite kód: GG50„)

Godeal24 je profesionálny internetových obchod s rozsiahlym katalógom 100 % zaručených a legálnych digitálnych licencií. Kvalitný softvér môžete vďaka tomu získať s viac ako 80 % zľavou. Zaujať by vás preto mohli nie len obľúbené operačné systémy Windows a kancelársky balík Office, ale aj praktickejší softvér pre počítače a mobilné nástroje, ako napríklad séria IOBIT, softvér Ashampoo, Disk Drill a mnohé iné.

Ďalšie počítačové nástroje: Skvelé ceny za skvelé produkty

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -