Spoločnosť Microsoft opäť pripomína používateľom, že operačný systém Windows 8.1 prestane oficiálne podporovať 10. januára 2023. Po tomto dátume už preň nebude poskytovať žiadnu technickú podporu, aktualizácie softvéru ani bezpečnostné aktualizácie.

Čo najskôr preto aktualizujte systém na Windows 10 alebo Windows 11. Staršie systémy ako napríklad Windows 8.1 totiž na budúci rok opustí aj známy prehliadač Google Chrome. Znamená to, že používatelia nebudú môcť získať nové aktualizácie zabezpečenia či opravy chýb a nemožno zaručiť ani bezpečnosť a stabilitu osobných údajov.

Ako kúpiť originálny systém Windows 10 alebo Windows 11 za najnižšiu cenu na trhu?

Určite si nesťahujte nový operačný systém na čierno z internetu. Je veľmi pravdepodobné, že bude obsahovať škodlivý softvér a infikuje váš počítač vírusmi. Naopak, vianočný výpredaj na Godeal24 ponúka lacné originálne operačné systémy Windows a kancelárske balíky Office. Napríklad najpoužívanejší Windows 10 Pro kúpite len za 7,25 €. Ak si navyše s niekým kúpite balík dvoch systémov Windows 10 Pro, každý z nich vás vyjde len na 6,12 €. Môže ísť aj o skvelý darček pod stromček.

Windows Vianočná ponuka
Zdroj: GoDeal24

Časovo limitovaná ponuka: Originálny Windows 10 Pro za 6,12 € 

Ak otvoríte dokument programu Word, súbor programu Excel alebo PowerPoint v softvéri tretej strany, existuje vysoká pravdepodobnosť, že sa vyskytnú chyby formátovania. Teraz však môžete vlastniť vždy najnovšiu verziu balíka Office 2021 Pro už za 24,25 €. Vďaka tomu sa nemusíte obávať žiadnych problémov s týmto softvérom, ktorý naopak zvýši vašu produktivitu. Ak si potrebujete kúpiť viac ako jednu licenciu, Office 2021 Pro vás bude stáť len 13,05 €. Vo vianočných výpredajoch sú aj špeciálne zľavy na Office pre počítače Mac.  

Originálny MS Office 2021 získate od 13,05 €

Prečítajte si tiež  MacBoook Pro M2 (2022) dnes kúpite vo fantastickej zľave. Je to jeden z najlepších počítačov od Apple

Microsoft Office pre počítače Mac od Apple

62 % zľava na balíky Windows + Office (použite kód „GG62„)

Až 50 % zľava na ďalšie produkty Windows (použite kód „GG50„)

Godeal24 je profesionálny internetových obchod s rozsiahlym katalógom 100 % zaručených a legálnych digitálnych licencií. Kvalitný softvér môžete vďaka tomu získať s viac ako 80 % zľavou. Zaujať by vás preto mohli nie len obľúbené operačné systémy Windows a kancelársky balík Office, ale aj praktickejší softvér pre počítače a mobilné nástroje, ako napríklad séria IOBIT, softvér Ashampoo, Disk Drill a mnohé iné.

Ďalšie počítačové nástroje: Skvelé ceny za skvelé produkty

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -