Pomerne často sa nás pýtate, čím sa dajú vyčistiť Apple produkty. Našou odpoveďou je značka WHOOSH!, ktorá vyrába špeciálne čistiace produkty, určené na elektroniku a my v redakcii sme jej dlhé roky verní. Aj keď na Slovensku nie je taká známa, v zahraničí si vybudovala extrémnu popularitu, pretože jej výrobky používa napríklad aj samotná spoločnosť Apple v obchodoch Apple Store alebo v autorizovaných servisných centrách. Stretnúť sa s ňou ale môžete aj u slovenských resellerov.

Je vám zrejme jasné, že výrobky WHOOSH! sú na jednej strane veľmi šetrné k materiálom používaným v elektronike, no na strane druhej obsahujú látky, ktoré z vášho displeja alebo klávesnice odstránia baktérie, vírusy, prach a mastnotu. V tomto kontexte je ale dôležité spomenúť, že čistiaci prostriedok má 100 % prírodné zloženie bez toxických látok, alkoholu, amoniaku atď.

Aj vďaka tomu sú produkty WHOOSH! často propagované tým, že si ich ľudia nastriekajú priamo do úst a potom ich prehltnú. Netvrdíme, že by ste to mali skúšať doma a ani, že to chutí dobre. Na strane druhej je to ale krásna demonštrácia toho, aký je WHOOSH! bezpečný.

Keďže kanadská spoločnosť WHOOSH! vie, že budete so svojimi Apple zariadeniami veľa cestovať, k dispozícii má hneď niekoľko prevedení svojich čistiacich prostriedkov. V ich balení je vždy okrem špeciálnej fľaštičky s tekutinou aj šikovná antibakteriálna handrička s antimikrobiálnou úpravou PROTX2® pre dokonalé udržiavanie čistoty vašich produktov.

Cena za WHOOSH! je rozumná. K dispozícii je viacero balení ale aj utierky

Cena za základné 8 ml balenie je len 8,00 €, pričom ide o veľmi kompaktný základ, ktorý je ako stvorený na letnú dovolenku pri mori. Ak si však myslíte, že vám to stačiť nebude, k dispozícii je aj 100 ml balenie, ktoré stojí 19,90 €. To je síce viac ako dvojnásobný príplatok, no výrobca sľubuje až 800 dávok svojho produktu. Vydržať vám teda môže roky.

WHOOSH! použitý na displeji iPhonu
Zdroj: Today / Courtesy / Abigail Barr

Za nás je však najvýhodnejšou ponukou jednoznačne kombinácia 100 ml a 8 ml balenia spolu s troma čistiacimi handričkami len za 20,00 €. Toto kombo vám vydrží roky a budete ho môcť ľahko používať doma ako aj na cestách. V porovnaní s tým, čo vám za ten čas prinesie, je v podstate veľmi dostupné…

Na záver sú k dispozícii aj čistiace utierky napustené produktom WHOOSH!, pričom za 20 ks zaplatíte 10,00 € a za 70 ks iba 14,99 €. Tak čo, idete do toho?

Prečítajte si tiež  Spoločnosť Meta mení konkurenčnú taktiku pre virtuálnu realitu. Aké má plány?
WHOOSH! použitý na displeji počítača Mac
Zdroj: Today / Courtesy / Abigail Barr

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -