Ak ste frustrovaní z toho, že ste zmeškali akciu Black Friday a Cyber Monday nezúfajte. Godeal24 spustil akciu Double 12 Promotion, vďaka ktorej môžete získať podobné zľavy na originálny softvér od spoločnosti Microsoft.

Čo znamená akcia Double Twelve Promotion? Dvojitá dvanástka je nákupný karneval, ktorý sa koná každý rok v období okolo 12. decembra. Počas týchto dní spoločnosť GoDeal24 ponúka svojim zákazníkom vysoké zľavy na vybrané produkty.

Napríklad oficiálna cena balíka Microsoft Office 2021 Pro je stanovená na úrovni cca 400 €. V rámci výpredaja 12.12. na Godeal24 ho však kúpite len za 24,25 €, čím ušetríte až 90 % z pôvodnej ceny. Ak si navyše softvér zakúpite na viac počítačov (napríklad sa dohodnete s priateľmi alebo rodinou), cena môže klesnúť aj na 13,05 € / PC.

Zľava na Windows
Zdroj: GoDeal24

Posledná šanca na lacný nákup v tomto roku! Originálny MS Office 2021 získate od 13,05 €

Microsoft Office pre počítače MAC

Teraz je ten najlepší čas na nákup operačného systému Windows 10 Pro. Vrámci Godeal24 Double 12 Sales získate taktiež možnosť kúpiť si viac licencií, vďaka čomu ušetríte. Napríklad Windows 10 Pro na 2 PC získate za 12,12 €, vďaka čomu vás bude stáť jedna licencia len 6,06 €. Ak vám však bude stačiť jeden softvér, stále zaplatíte iba iba 7,25 €. A nezabúdajte, neskôr z neho môžete ZADARMO prejsť na Windows 11. Stačí aktualizovať.

Časovo obmedzený ponuka: Originálny Windows 10 Pro za 6,06

Prečítajte si tiež  Emoji pre iOS 17 sú schválené. Kedy ich budeme mať v iPhone?

 Až 62 % zľava na balíky Windows + Office s kódom „GG62

 Až 50 % zľava na ďalšie produkty Windows s kódom „GG50

Godeal24 je profesionálny internetových obchod s rozsiahlym katalógom 100 % zaručených a legálnych digitálnych licencií. Kvalitný softvér môžete vďaka tomu získať s viac ako 80 % zľavou. Zaujať by vás preto mohli nie len obľúbené operačné systémy Windows a kancelársky balík Office, ale aj praktickejší softvér pre počítače a mobilné nástroje, ako napríklad séria IOBIT, softvér Ashampoo, Disk Drill a mnohé iné.

Ďalšie počítačové nástroje: Skvelé ceny za skvelé produkty

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -