Spoločnosť Apple ponúka na predaj rôzne modely Apple Watch. Tým najlacnejším možným sú Apple Watch Sport spolu s gumenými náramkami. Na týchto hodinkách, vyrobených zo spevneného hliníka, však budú sedieť aj iné náramky z drahších edícií hodiniek. V redakcii iMore teda zobrali drahší náramok Milanese Loop a umiestnili ho na Apple Watch Sport. Z výsledku nemáme dobrý dojem!

Drahšie náramky

Pokiaľ máte v pláne zakúpiť si drahšie náramky na Apple Watch Sport, pravdepodobne by ste si mali najprv pozrieť následujúce obrázky, ktoré vás podľa všetkého odradia od kúpy? Prečo? Apple Watch Sport sú jednoducho urobené tak, aby sedeli s gumenými náramkami a nie s náramkami, vyrobenými z lešteného kovu. Taktiež ani kožené náramky nevyzerajú najlepšie, vzhľadom na fakt, že systém, ktorým sa upevňujú je taktiež z iného materiálu. Kombinácia drahších náramkov s lacnejšími hodinkami jednoducho nevyzerá dobre.

Každopádne nemusíte zúfať, pokiaľ si myslíte, že k Apple Watch Sport budete mať len základné gumené náramky. Spoločnosti po celom svete už dnes tvrdo pracujú na tom, aby ponúkli čo najzaujímavejšie remienky na Apple Watch Sport, za čo najlepšiu cenu. V praxi by to teda mohlo znamenať, že náramok, vyrobený z luxusnejších materiálov, ako napríklad koža, zakúpite lacnejšie alebo minimálne za rovnakú cenu, ako gumený náramok, ktorý ponúka spoločnosť Apple! Tak čo rozmysleli ste si to? 🙂

Prečítajte si tiež  Apple vydalo novú beta verziu watchOS 8.1 pre vývojárov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.