Na svete nie je veľa technologických spoločností, ktorých výstavbu nového sídla by sledovalo tak obrovské množstvo ľudí, ako Campus 2 spoločnosti Apple. Môžeme dokonca povedať, že videí je až moc a keby sme chceli, nejaké informácie môžeme pridať každý deň, ale to by už asi nikoho nezaujímalo. Presne preto ti dneska opäť po dlhšom čase ukážeme video, kde uvidíš, aký progres vlastne Apple urobilo za posledný mesiac.

Májový Apple Campus 2!

Nová budova, sídlo alebo pre niekoho aj vesmírna loď (spaceship), nazvi si to už ako chceš, rastie ako z vody. Pomätáme si približne 2 roky dozadu, kedy sme zakladali náš magazín. Vtedy začala aj výstavba nového Campusu. Dnes po dvoch rokoch je už takmer postavený a náš magazín celkom dobre zabehnutý. Každopádne o tom teraz písať nejdeme. Dnes ideme písať o klasickej problematike, “keď sa chce tak sa to dá”.

- Reklama -

Jedna z najväčších firiem na svete totižto dokázala postaviť na nohy svoje nové sídlo za dva roky. Je takmer neuveriteľné, ako rýchlo budova rastie a človek vidí stále niečo nové, počas každého mesiaca, kedy zdieľame podobné video z nejakého drona. Pozrime sa na Slovensko, tu kým by sa niečo podobné postavilo, niekoľko firiem by skončilo v reštrukturalizácii, práce by sa zdržali a trvali by minimálne raz toľko ako sa plánovalo, pokiaľ by sa budova dostavala.

Nechceme samozrejme ameriku vykresľovať ako fantastickú krajinu všetkých možností, to nie je pravda, všetko má svoje pre aj proti, ale akonáhle niekto prejaví záujem o najväčšie sídlo na svete a neuvažuje len nad tým, ako niekoho silou mocou obtiahnuť aj o posledné drobné, dokáže urobiť veľké veci za pomerne krátku dobu.

Presne preto držíme chalanom v Apple palce, aby budovu otvorili v čo najkratšom čase a my sme ti mohli priniesť čerstvé zábery priamo z Cupertina. Už teraz sa tam chystáme a neboj sa, Campus 2 určite navštívime!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.