Godeal24 spúšťa svoj každoročný veľký výpredaj, Double 11 Sale (Single Day Sale). Ak hľadáte originálny a lacný operačný systém Windows alebo kancelársky balík MS Office, potom si Double 11 Sale od Godeal24 nesmiete nechať ujsť.

Ide o obrovskú akciu s extrémnymi zľavami na všetok populárny softvér pre PC. Napríklad najobľúbenejší Windows 10 Pro je teraz len za 7,42 € a ak si kúpite viac kusov, môže byť ešte lacnejší. V prípade, že chcete prejsť na originálny Windows 11 Pro, stáť vás to bude len 11,11 €. Ide o najnovší operačný systém spoločnosti Microsoft, ktorý od svojho uvedenia na trh firma neustále aktualizuje a vylepšuje, aby bol používateľský zážitok čo najlepší.

V tomto Double 11 Sale vám Godeal24 ponúka za najlepšiu cenu aj jeden z najklasickejších produktov spoločnosti Microsoft, kancelársky balík MS Office. Oficiálna cena balíka Office 2021 Pro presahuje 400 €, no na Godeal24 vás bude stáť len 25,11 €, a ak potrebujete kúpiť viac kusov, cena klesne až na extrémnych 13,22 €! Vaša úspora tak bude predstavovať 90 %.

Windows akcia
Zdroj: Godeal24

Originálny Microsoft Office 2021 získate od 13,22 €

Kancelárske balíky pre Mac so zľavou až – 62 % (použite kód: GG62)

Windows 10 Pro a Windows 11 od 6,11 €

Prečítajte si tiež  Xiaomi Redmi Buds 4 Lite sú extrémne lacné bezdrôtové slúchadlá pre nenáročných. Dizajn si požičali z AirPods

 Balíky Windows + MS Office so – 62 % zľavou (použite kód: GG62)

 Až – 50 zľava na ďalšie produkty Windows (použite kód: GG50)

Podnikateľský veľkoobchod: Veľkoobchodný predaj operačného systému Windows a kancelárskeho balíka Microsoft Office

Ak potrebujete kúpiť operačný systém Windows a kancelársky balík MS Office vo veľkom množstve, pozrite sa na ponuku „Podnikateľský veľkoobchod“, v rámci ktorej ušetríte ešte viac!

Godeal24 je profesionálny internetových obchod s rozsiahlym katalógom 100 % zaručených a legálnych digitálnych licencií. Kvalitný softvér môžete vďaka tomu získať s viac ako 80 % zľavou. Zaujať by vás preto mohli nie len obľúbené operačné systémy Windows a kancelársky balík Office, ale aj praktickejší softvér pre počítače a mobilné nástroje, ako napríklad séria IOBIT, softvér Ashampoo, Disk Drill a mnohé iné.

Ďalšie počítačové nástroje: Najlepšia cena za najlepšie produkty!

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Prečítajte si tiež  Slúchadlá Sony CH710N s ANC kúpite vo výhodnej zľave. Majú všetko, čo potrebujete

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here