Priznajme si, každý z náš už niekedy meškal na stretnutie, do školy či do práce. Je to jednoducho bežná súčasť našich životov, no raz začas sa objaví aj jedinec, ktorý ešte nikdy neprišiel v ten pravý čas a mešká úplne pravidelne. Apple mu umožní vďaka Apple Watch prednastaviť si čas podľa toho, ako to vyhovuje práve jemu s tým, že od danej chvíle už nič nezmešká!

Posuňte si čas!

Hodinky Apple Watch vám teraz prinášajú skvelú možnosť, vďaka ktorej si môžete manuálne nastaviť svoj vlastný zobrazovaný čas. V praxi to teda znamená, že pokiaľ nezvyknete chodiť na čas a vaša časova strata je dajme tomu 10-15 minút, jednoducho si čas presuniete o daných 10-15 minút, a keď budete opäť meškať, vlastne prídete na čas. Táto novinka síce nie je nijak prevratná, no v skutočnosti je pomerne praktická.

- Reklama -

Pokiaľ sa obávate, že vám niečo kvôli zmene času ujde alebo sa vám niečo zobrazí skorej, opäť sa nemusíte obávať. Zmení sa totiž len zobrazovaný čas, čo znamená, že upozornenia či iné informácie, ktoré budú s hodinkami spolupracovať budú zobrazované „v ten pravý čas!“

Apple Watch menu - svetapple.sk
Apple Watch menu – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.