Podľa najnovších informácií dosiahne operačný systém Windows 8.1 koniec svojej životnosti (EOL) 10. januára 2023. Microsoft na to bude už čoskoro upozorňovať prostredníctvom vyskakovacích okien. Tie budú podobné tým, ktoré sa používali pred ukončením životnosti operačného systému Windows 7.

Spoločnosť Microsoft uvádza, že v súčasnosti neponúka bezplatný upgrade z Windows 8.1 na Windows 11/Windows 10, čo znamená, že používatelia musia zvážiť zakúpenie originálnej licencie.

Windows za najlepšiu cenu na internete v letnom výpredaji
Zdroj: Keysworlds

Oficiálna cena systému Windows 10 Pro od spoločnosti Microsoft je v súčasnosti viac ako 199,00 €. Tejto čiastke sa však môžete vyhnúť počas letného výpredaja spoločnosti Keysworlds, kde je originálny Windows 10 Pro dostupný len za 7,48 EUR.

A ak potrebujete aktualizovať viac počítačov, môžete si vybrať aj cenovo výhodnejšiu kombináciu pre 2 PC, pričom za každú licenciu zaplatíte iba 6,18 EUR! Používatelia Windows 10 môžu tiež bezplatne prejsť na najnovšiu verziu Windows 11!

Špeciálna ponuka: Windows a MS Office bez nutnosti zadávať zľavový kód. Najlacnejší Windows vás vyjde len 6,18 € na PC! 

Pracujte ešte efektívnejšie vďaka poslednej verzii balíka Office 2021 Pro. Originálna cena tohto produktu sa pohybuje na úrovni cca 400 €. Teraz ho môžete získať v extrémnom cenovom zvýhodnení len za 24,99 € a pokiaľ vezmete viac kusov, tak zaplatíte iba 13,19 € za PC.

Získajte Microsoft Office už za 13,19 € pri odbere viacerých kusov

Zvýhodnené balíčky: Pri použití kódu: EKW58 získate zľavu až 58 %

Až 52 % zľava na systémy Windows OS s kódom: Edo52

Spoločnosť Keysworlds nepredáva len originálny Office alebo Windows ale aj množstvo iných softvérových nástrojov. Či už ide o programy série iObit alebo čokoľvek iné, vo všetkých prípadoch ušetríte desiatky či stovky EUR a naplno uspokojíte svoje potreby.

Počítačové nástroje a ďalší softvér (zľava aj bez kupónu)

 

Spoločnosť Keysworlds sľubuje 100 % záruku originality a okrem toho, že ponúka nízke ceny počas celého roka, často ponúka špeciálne akcie ako je tá dnešná! Najhorúcejšie produkty spoločnosti Microsoft môžete preto získať za mimoriadne nízke ceny!

Spoločnosť Keysworlds má profesionálny tím zákazníckeho servisu, ktorý poskytuje technickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Okrem toho spoločnosť Keysworlds ponúka doživotný popredajný servis produktov tak, ako sme už písali vyššie.

Ak sa chcete o spoločnosti Keysworlds dozvedieť viac, môžete navštíviť nielen jej webovú, ale tiež si prečítať reálne recenzie používateľov na Trustpilot!

Kontakt na spoločnosť Keysworlds: support@keysworlds.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJTlačová správa
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.