Microsoft naozaj pobavil. Americký gigant vám za váš MacBook Air poskytne poukážku v hodnote 650$ na nákúp ich vlastného tabletu Surface Pro 3!

Surface Pro 3

Tablet, ktorý vyrába americká spoločnosť Microsoft zrejme neponúkol nikdy taký predaj ako by si jeho tvorcovia predstavovali. Môže za to hlavne vysoká cena, ktorá sa začína na 799$ za najlacnejšiu verziu. V tejto konfigurácií tablet poskytne len procesor Intel Core i3, úložisko s kapacitou 64GB a 4GB pamäť RAM. Naopak najdrahšia konfigurácia v akej je možné 12″ tablet kúpiť ponúkne Intel Core i7, 512GB úložisko a pamäť RAM 8GB. Cena tejto verzie je však 1949 dolárov čo je suma, za ktorú by ste si mohli kúpiť lepší 27″ iMac!

Microsoft pobavil

V Amerike to s humorom naozaj vedia, no niekedy sa stáva, že to aj veľké spoločnosti ako Microsoft „trošíčku“ prepísknu! Najnovšie ponúkol akciu, v ktorej vám ponúknu 650 dolárovú poukážku na nákup ich domáceho produktu Surface Pro 3, ak donesiete svoj MacBook Air do akejkoľvek pobočky Microsoft. V tomto prípade by ste si tak mohli kúpiť Surface Pro 3 za 149 dolárov no bola by to úplne najslabšia ponúkaná verzia. Navyše 650 dolárov vám dajú iba za najnovší MacBook Air, ktorý nejaví známky poškodenia. Ceny za staršie alebo poškodené modely sa môžu líšiť.

A tak sa môžeme pousmiať nad zúfalosťou spoločnosti, ktorá kedysi ukradla nápad Apple a vytvorila z neho najpoužívanejší operačný systém planéty!

microsofttradein

A čo vy? Vymenili by ste svoj MacBook Air za Microsoft Surface Pro 3?

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.