Tim Cook vo svojom interview pre Wall Street Journal potvrdil, že služba Apple Pay prijala za prvých 72 hodín existencie viac ako 1 milión aktivácií! Stane sa z nej fenomén?

Apple Pay je väčší ako všetci ostatní dokopy

Tim Cook nám taktiež prezradil, že služba Apple Pay je väčšia ako všetky ostatné podobné služby vrátane Google Wallet dokopy. Taktiež žartovne na stranu ostatných podotkol, že Apple sa nechystá byť „Veľkým bratom“ pre ukladanie citlivých informácií o svojich zákazníkoch a pridal, že túto úlohu necháva na ostatných.

- Reklama -

Týmto chcel Tim Cook naznačiť, že bezpečnosť Apple Pay je hlavným ťahákom pre jej zákazníkov, nakoľko je platforma úzko prepojená s Touch-ID a vstavaným procesorom pre zaistenie dokonalej bezpečnosti pri bezkontaktných platbách.

Apple deklarovalo, že spustenie služby v USA sa stretlo s neskutočne pozitívnymi a nadšenými ohlasmi napriek chýbajúcej podpore v niektorých obrovských spoločnostiach ako napr. WalMart. Služba doposiaľ získala 220 000 obchodných partnerov, u ktorých sa dá pomocou Apple Pay platiť a neustále pribúdajú noví. Apple plánuje službu rozšíriť do ostatných krajín v priebehu budúceho roka.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Mladý chalan, ktorý rád podniká (odvážne kroky) hlavne vo svete internetovo-biznisovom. Momentálne spolumajiteľ, obchodník, marketér, editor a sporadický autor na svetapple.sk.