Spoločnosť Apple predstavila Apple Watch ešte v septembri 2014 po boku iPhonu 6 a iPhonu 6 Plus. Toto zariadenie ale začala predávať omnoho neskôr a to v apríli 2015, čomu predchádzala Keynote. Prvá generácia príliš neohúrila, no aj tak si našla pomerne dosť záujemcov. My ale vieme, kedy vyjde generácia druhá a pravdepodobne aj to, čo zariadenie ponúkne!

Apple Watch 2

Apple Watch 2. generácie by sme mali vidieť už v marci, kedy podľa zdrojov servera 9to5mac, ktorý len tak mimochodom patrí v tomto smere k tým najdôveryhodnejším, bude spoločnosť chystať veľký mediálny event. Nové Apple Watch máme teda viacmenej na dosah ruky a v súčasnosti na nich podľa portálu už finišujú práce.

Novinka ponúkne určite Face Time kameru na prednej strane, ktorá prvej generácii chýbala a rovnako tak aj nové senzory, keďže prvá generácia nemala v tomto smere príliš širokú ponuku.

Ďalšie informácie hovoria o tom, že by mali hodinky priniesť aj väčšiu výdrž batérie. Ich telo by sa ale nemalo zväčšiť. Batéria bude väčšia vďaka komponentom, ktoré Apple zmenší na minimum. Vďaka tomu hodinky vydržia o čosi viac.

Predstavené by mali byť ako sa už písalo vyššie v marci 2016. Do predaja sa dostanú o mesiac neskôr. Základným softwarom tu bude potom pochopiteľne Watch OS 2 a cena by mala byť rovnaká pri daných verziách ako pri prvej generácii. Pokiaľ Apple dobre zamaká a Apple Watch 2 sa mu podaria, pravdepodobne zažijú veľký úspech. Je ale možné, že skončia fiaskom a tak má Apple veľmi ťažkú úlohu, aby tomu zabránil.

Apple Watch - svetapple.sk
Apple Watch – svetapple.sk
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here