Spoločnosť Apple je jedna z najsledovanejších firiem súčasnosti, a tak sa nikto nemusí čudovať, že akonáhle na svetlo sveta vypláva informácia o tom, že niekto zomrel, zaujme to média po celom svete. Koniec koncov, ono je to aj celkom logické, ak ide o takého giganta, prečo by tu mal niekto umierať? Každopádne stalo sa, bezvládne telo človeka našli policajti v konferenčnej miestnosti Applu a všetko sa vyšetruje!

Mŕtvy priamo v centrále Apple. Čo sa stalo?

Vo veľkých spoločnostiach ako je Apple, Google či možno aj Samsung sa musí dennodenne stať, že človek nevydrží pracovný nápor a jednoducho skolabuje. V horšom prípade žiaľ môže nastať aj smrť a to sa stalo teraz v Apple. O takýchto prípadoch sa skoro nikdy v médiach neinformuje a keď, tak ide len o kratučkú informáciu, akonáhle ale niekto umrie v Apple, už sa to rozoberať musí. Popravde, neznie to úplne normálne ale myslíme si, že nejde o prvý prípad.

- Reklama -

V konferenčnej miestnosti spoločnosti Apple bolo nájdené bezvládne telo človeka. Nikto presne nevie, čo sa asi stalo a neinformuje o tom ani Apple a ani polícia a to z dôvodu prebuehajúceho vyšetrovania. Telo bolo nájdené v konferenčnej miestnosti, no my pochybujeme, že išlo o úmyselné zabitie. Človek by musel byť naozaj blbý, keby chcel niekoho zabiť v budove, ktorá má určite jedny z najlepších bezpečnostných a kamerových systémov na svete.

Páchateľ by jednoducho neunikol a zrejme by to aj veľmi dobre vedel. Čo bolo teda príčinou úmrtia človeka priamo v súčasnom Campuse Applu nateraz nevieme. Môžeme ale predpokladať, že to bol napríklad infarkt, poprípade človek skolaboval a už sa nezobudil. Je naozaj obrovské množstvo diagnóz, ktoré sa mohli podpísať nad týmto incidentom. Uvidíme, aká bude oficiálna správa Applu či polície. Na tú si ale budeme musieť ešte chvíľu počkať. Predsalen, kým zaistia stopy a celý prípad vyšetria…

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.