Spoločnosť Apple predstavila svoje inteligentné hodinky Apple Watch ako módny doplnok a praktickú elektroniku zároveň. Práve preto sa asi nikto nebude čudovať, že ponuka súčasných remienkov, ktorých je len tak mimochodom pomerne dosť sa rozšíri o ďalšie kusy v úplne nových farbách už 9. septembra po boku nových iPhonov 6S a 6S Plus či Apple TV!

Nové remienky

Nové remienky Apple Watch, ktoré sme už raz mali možnosť vidieť na istej dizajnérskej akcií prídu už 9. septembra. Pôjde konkrétne o gumené remienky určené predovšetkým pre základnú edíciu. Zle však určite nebudú vyzerať ani na drahších Apple Watch s oceľovou konštrukciou. Remienky prídu v úplne nových farebných variantoch, čím si každý nájde tú svoju. Cena za každý jeden z nich bude 49$ tak ako pri tých súčasných. Na Slovensku môžme v budúcnosti očakávať rovnakú cenu iba v eurách. Stačí už len, aby sa k nám po 5 mesiacoch od predstavenia hodinky vôbec dostali!

- Reklama -

Milan Design Week Apple Watch

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here