Spoločnosť Apple je preslávená tým, že jej zariadenia fungujú dlhé roky po predstavení. Aj preto platí, že nemusíte mať najnovší model iPhonu ale stačí vám staršia generácia aby ste boli spokojní. Čo však cena? Aj staršie modely sa v obchodoch predávajú za relatívne vysoké čiastky. Našťastie je tu Ecophone, s ktorým ušetríte nielen svoje peniaze, ale aj životné prostredie.

Aby sme to vysvetlili, táto firma sa nezameriava na nové ale repasované zariadenia v rôznom stave. Neľakajte sa však. V jej ponuke hravo nájdete napríklad iPhone 12 mini v stave „Ako nový“, za ktorý zaplatíte iba 499 €. To je výrazne menej ako u konkurencie. Nákup telefónu je navyše úplne bezproblémový, no o tom si viac povieme nižšie.

Ešte predtým vám prinášame malý výber zariadení v stave „Veľmi dobrý“ alebo „Ako nový“, pri ktorých nás zaujala cena. Ide o vhodné darčeky pod vianočný stromček:

Samozrejme, odporúčame si prezrieť celú ponuku predajcu, nakoľko iPhony sú k dispozícii v rôznych farebných či pamäťových prevedeniach ale aj v rôznom stave. Do pozornosti tiež dávame, že Ecophone predáva aj hodinky Apple Watch či slúchadlá AirPods.

Až 24 mesačná záruka a 98 % spokojných zákazníkov 

iPhone 12 cena
Zdroj: Unsplash / Thai Nguyen (úprava redakcie)

Zatiaľ čo iní predajcovia repasovaných iPhonov preferujú 12 mesačnú záruku a zriedka sa stretnete aj s 18 mesačnou zárukou, pri spoločnosti Ecophone je štandardom 24 mesačná záruka rovnako ako pri novom kuse. Pokiaľ sa teda po čase objaví nejaký chyba, máte až 2 roky na to, aby ste ju reklamovali. A to je veľmi fér.

Ako však ku tejto téme dopĺňa predajca, zákazníci sa nemusia obávať žiadnych skrytých problémov alebo vád. Sám sa pýši nízkym počtom reklamácií a 98 % spokojnosťou nakupujúcich na internetovej stránke Heureka.sk. Táto firma zo Slovenska si teda u zákazníkov vybudovala silnú dôveru, za čo môže aj jej proklientský prístup.

Adaptér v balení a doručenie ZADARMO

Kábel a nabíjací adaptér s portom Lightning na USB-C
Zdroj: TechSpot

Pokiaľ radi nakupujete na internete, určite neradi platíte za dopravu. V prípade Ecophone vás to ale trápiť nemusí. Či už si kúpite najlacnejší iPhone SE (2016) za 139 € alebo najdrahší iPhone 13 Pro za 985 €, vždy máte doručenie na adresu úplne ZADARMO.

Prečítajte si tiež  Tesla nedostane Apple CarPlay ale čoskoro sa môže tešiť z AirPlay. Ako to bude fungovať?

V tejto súvislosti pripomenieme aj 14 dňovú lehotu na vrátanie zariadenia, pokiaľ by sa vám niečo nezdalo alebo by ste s ním neboli spokojní. Akýkoľvek nákup je teda bez obáv.

Predajca vám tiež do balenia pribalí kábel a adaptér, ktorý od roku 2020 neponúka spolu s iPhonmi ani spoločnosť Apple. Ak teda nemáte toto príslušenstvo doma, nemusíte si kupovať nové.

Minimálne 80 % stav batérie a za malý príplatok úplne nová originálna batéria 

možnosť výberu úplne novej batérie
Zdroj: Ecophone

Na záver ešte jedna vec, ktorá sa nám osobne veľmi páči. Ecophone totiž prináša službu, ktorá mnohým iným predajcom chýba. Ľudia sa veľakrát boja nakupovať repasované iPhony preto, že sa v nich bude nachádzať zlý stav batérie. Ecophone však tento problém vyriešil nasledovne.

Pokiaľ si kúpite akýkoľvek smartfón z jeho ponuky, vždy budete mať garanciu minimálne 80 % zdravia batérie. Zároveň však platí, že ak chcete 100 % zdravie batérie vrátane originálneho akumulátora, pri nákupe si môžete zvoliť aj takýto príplatok. Ak si kúpite iPhone v stave ako nový a budete mať v ňom 100 % batériu, nielen že ušetríte stovky eur, ale zároveň získate zariadenie, ktoré vám vydrží celé roky.

No a to, že ho už niekto pred vami používal vás vôbec trápiť nemusí, nakoľko spoločnosť Ecophone starostlivo každý smartfón vyčistí a vydezinfikuje zvonku aj zvnútra. Viac sa dozviete na oficiálnom webe predajcu.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -