Medzi Applom a Samsungom vždy panovala určitá rivalita. Kým v Cupertine ukázali len pred pár dňami novučičký iPhone 12, z Južnej Kórei prišiel únik naznačujúci dizajn modelu Galaxy S21. Predstavený bude na budúci rok a takto má vyzerať. Prečítajte si viac.

Samsung Galaxy S21

O najnovšie rendery sa postaral leaker Steve Hemmerstoffer (OnLeaks) prostredníctvom platformy Voice. Na záberoch v galérii si môžete pozrieť údajný Samsung Galaxy S21 (alebo Galaxy S30, definitívny názov nie je známy). Od predchodcu sa líši úplne novým dizajnom.

Nemusíte byť znalcom týchto zariadení, aby ste si všimli výrazný rozdiel v oblasti zadnej kamery. Jej „púzdro“ presahuje z kovového rámu do zadnej časti originálnym spôsobom. Objektívy sú integrované vertikálne a LED blesk sa nachádza v zadnom kryte vedľa kamerového modulu. Samsung to urobil rovnako, ako pri modeli Galaxy Note 10.

Pri pohľade spredu uvidíte (pravdepodobne) 6,2″ displej s „dierou“ vo vrchnej časti pre selfie kameru. Rozmery modelu Galaxy S21 sú odhadované na 151,7×71,2×7,9 mm (9,0 mm s vystupujúcim fotoaparátom). Na záver ešte jedna dôležitá informácia.

Už v minulosti sa medzi fanúšikmi Samsungu šepkalo, že firma pripravuje nástupcu Galaxy S20 na január 2021. Teraz tieto teórie potvrdil aj Steve Hemmerstoffer, ktorý má mimoriadne kvalitné zdroje vo vnútri spoločnosti.

Viacej informácií vám v tejto chvíli poskytnúť nevieme. Každopádne si môžete prezrieť dizajn a do komentára nám napísať, ako na vás pôsobí. Je budúci Samsung Galaxy S21 (na niektorých snímkach sa nachádza aj Galaxy S21+) krajší ako iPhone 12?

Prečítajte si tiež  Toto sú slovenské ceny za Samsung Galaxy S21, S21 Plus a S21 Ultra.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.