Úniky hovoria, že spoločnosť Apple predstaví špičkové slúchadlá pre použitie cez celé uši. Na trh by sa mali dostať do konca roka 2020 a ich názov je (zatiaľ) AirPods Studio. Dnes sa na sociálnej sieti Twitter objavili prvé reálne snímky, ktoré ich vyobrazujú v plnej kráse. Dizajnéri si dali záležať.

AirPods Studio

Leaker Fudge sa dnes postaral o veľký rozruch v technologickom svete. Už v minulosti zdieľal viacero presných únikov týkajúcich sa spoločnosti Apple. Tentokrát ukázal na svojom Twitter účte slúchadlá AirPods Studio.

Na fotke môžete vidieť pripravovaný produkt, ktorý je v tmavo-šedom prevedení. Neskôr pribudlo aj video s bielo-striebornou farbou.

Hoci sme si zo začiatku mysleli, že slúchadlá budú podobné ako Beats Studio, tieto informácie sa nepotvrdili. Dizajn je absolútne unikátny a dovolíme si tvrdiť, že aj celkom luxusný.

Materiály a spracovanie

Vo vnútri nezvyčajne tvarovaných polohovateľných „uší“ vidíme šedú látkovú výplň. Podobný materiál sa nachádza aj v polstrovanej čelenke pre čo najpohodlnejšie používanie.

Mark Gurman z Bloombergu ešte dávnejšie naznačil, že celý dizajn sa bude niesť v „retro“ štýle. Samotné „uši“ mali byť spojené s čelenkou prostredníctvom tenkých kovových ramien. To celkom sedí, čo poviete?

V predaji sa vyskytnú až dve verzie. Jedna bude dostupnejšia športová a druhá prémiová. Podľa Fudgeho sa pozeráme na prvý menovaný variant.

Očakáva sa, že AirPods Studio budú mať vymeniteľné chrániče (uší) a vnútro čelenky. Všetko by malo fungovať na princípe magnetov. Používateľ si ľahko zmení štýl a farbu.

Slúchadlá štandarde získajú aktívne potláčanie hluku, detekciu hlavy a krku, detekciu orientácie a ďalšie vymoženosti.

O tom, kedy bude zariadenie dostupné na trhu sa zatiaľ veľa nehovorí. Nakoľko však vidíme prvé reálne fotografie, nepredpokladáme, že by to malo trvať ešte príliš dlho.

Našim tipom je predstavenie počas najbližšieho eventu. Ten by sa mal konať v októbri a uvidíme na ňom aj iPhone 12. Tešíte sa?

Prečítajte si tiež  Spotify sa postavilo Apple: Definitívne mení spôsob platby za hudbu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.