Veľa ľudí sa nás každý deň pýta, ako je možné, že mnohí ľudia už majú iOS 11 a pri tom Apple ešte nespustilo jeho oficiálne sťahovanie, ktoré ohlásilo na september. Dôvod je veľmi jednoduchý. iOS 11 už je v éteri a používať ho môže ktokoľvek. Ide ale len o beta verziu, takže má stále svoje rezervy a nefunguje tak ako má. Tak či onak, ak chceš vysúšať iOS 11 a nie si vývojár, vieme ako ho nainštalovať a nepotrebuješ ani počítač.

Ako nainštalovať iOS 11 keď nie si vývojár?

V prvom rade by sme ale chceli podotknúť, že akákoľvek inštalácia, ktorá nie je oficiálna môže spôsobovať problémy, a tak bude lepšie, ak počkáš na verejnú betu, ktorá príde zhruba o mesiac. Ak to ale chceš risknúť, ukážeme ti spôsob, ako na to. Dopredu ťa ale upozorňujeme, že nie sme zodpovední za žiadne škody, ktoré by sa mohli na tvojom zariadení objaviť.

- Reklama -

Chceli sme ti tu rozpísať aj podrobný návod ale myslíme si, že každý jeden pochopí ten, ktorý sa nachádza vo videu. Jeho hlavnou výhodou je fakt, že na inštaláciu nemusíš použiť ani len počítač, takže je to naozaj veľmi rýchle a jednoduché.

Ak teda ideš do toho, určite si pozri návod a postupuj bod po bode presne podľa videa. Akonáhle budeš mať iOS 11 na svojom iPhone či iPade nainštalovaný, daj nám prosím vedieť na redakcia@svetapple.sk aké máš z novinky pocity!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.